2733
2739
عنوان

ايا عكس منو جايي ديديد؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2576 بازدید | 149 پست
نمیدونی چقد ذوق میکنم میبینم ی زن و شوهر با خوبننننن اینقد تاپیک خیانت دیدم واقن نظرم نسبت ب همه چی ...

منم دقیقا😍

با اینکه خودم رو به راه نیستم

ولی از شادی بقیه 

ازدواجای خوب 

خریدای خوشگل 

خوشبختی مردم و همه اینا ذوق میکنم 

بی اغراق 

ایشاااالله خوشبخت شی گلممممم با کلی بچه های رنگ وارنگ عروسی کردین؟

بچه هاي رنگ وارنگ؟😂

فك نكنم 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا😍 با اینکه خودم رو به راه نیستم ولی از شادی بقیه  ازدوجای خوب  خریدای خوشگل& ...

دقیقا منم الان شبیه دیوانه ها لبخند رو لبمه دارم چت میکنم مامانم میگ معلوم نیس کیه داره مخشو میزنه  

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
دقیقا منم الان شبیه دیوانه ها لبخند رو لبمه دارم چت میکنم مامانم میگ معلوم نیس کیه داره مخشو میزنه & ...

ايشالا ماله خودت خيلي بهترش 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2728
بچه هاي رنگ وارنگ؟😂 فك نكنم 

چراااا نینی خوبه ک پوستت شل میشه شکمت گنده میشه...تا صب نمیتونی بخابی زیر چشاتم گود میشه چروک میوفته  

چراااا نینی خوبه ک پوستت شل میشه شکمت گنده میشه...تا صب نمیتونی بخابی زیر چشاتم گود میشه چروک میوفته ...

وايييي خب مگه ديوونم😂😂

ب من باشه تهش ٢ تا ب همسرممم باشه ي هفت هشتايي بايد بيارم فك كنم😂😂

2738
وايييي خب مگه ديوونم😂😂 ب من باشه تهش ٢ تا ب همسرممم باشه ي هفت هشتايي بايد بيارم فك كنم😂😂

عزیزمممم واقعا منم اگ ازدواج کنم بالای30بچه میارم ادم باس عشق و حال کنه یا اگ زود اوردم میدم دست مادرشوهرم یا ماامانم  

آره متأسفانه یه نیم رخ داری خیلیم خوشگلی

😢😢😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706