2737
2734
عنوان

ميخام عروسيم متفاوت باشه از عقدو نامزديم+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 2710 بازدید | 74 پست
تو ک تایپیک زدی میخوایم مامان شیم حالا تازه میخوای عروسی کنی😐

واسه نی نیسایتی ها زده بود که اونا باردار شن .حتی تو اسکرین شات شم دوستش زده کی بیایم عروسی؟

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش. من تا دوسال اول ازدواج شوهرم بیکار بود باردار بودم دلم گوجه سبز میخاس. منو شوهرم تو خی ...

اخی چه شرایط سختی خداروشکر که وضع مالیتون رو به راه شده

کاربر قدیمی ام ولی چندبار ترکوندنم 😩
2731

میشه یباردیگه بزاری🙄

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

کنجکاو شدم میشه لطفا ی بار دیگه بزاری

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738

عزیزم ندیدمتون ولی با توجه به پست ها بنظرم اینبار شرقی ارایش کن یه چیزی شبیه هندی ها و لباستونم پرنسسی انتخاب کنین انشالله شاد و خوشبخت باشید ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نگران نباش. من تا دوسال اول ازدواج شوهرم بیکار بود باردار بودم دلم گوجه سبز میخاس. منو شوهرم تو خی ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم،دعام کن

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
2706