2737
2734
واي من جات بودم تاچ بدست مياوردم به روشم نميارم بزار تو عالم خودش باشم ته توشو تا در نمياوردم بيخيال ...

حقيقتش داشتم ميمردم استخاره كردم كه جيز بدي در جريان هست يا نه كه خوب اومد يه كم اروم شدم

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...
يه كارم ميتونم بكنم  مثلا بگم ميخوام از ماشين حساب استفاده كنم رمزو بزنم نره توش ميگم چرا رمزو ...

خود ازاري خواهر اگه ميخواست بده عوض نميكرد 😐😐😐 به روش نيار 

hair coloris ~ hair keratin 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقيقتش داشتم ميمردم استخاره كردم كه جيز بدي در جريان هست يا نه كه خوب اومد يه كم اروم شدم

اره بابا حساس نشو حالا تمركزتو بزار ببين چطور گوشي ميده بهت بگير انجام بده 

2731
اره بابا حساس نشو حالا تمركزتو بزار ببين چطور گوشي ميده بهت بگير انجام بده 

چند مدل ميگي؟هم ميگي ول كن هم ميكي بدست بار

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...
چند مدل ميگي؟هم ميگي ول كن هم ميكي بدست بار

امشب گفتم حساس نشو بخواب تا صبح بيداري باشي حرص ميدي خودتو تا بدست بياري تاچ بزني عزيزم ولي بايد پيگيري كني  😐😄 

2738
تجربه نکردم فعلا😁😁😁 شکر خدا ولی کلا تو اینجور مسایل گرگ میباشم

ان شاء الله تجربه نکنی اصلا گلم.. هیچکس تجربه نکنه😔.... خیلی خوب زرنگ باشی.. افرین❤❤

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل