2726
عنوان

میخوام تنها برم سفر

| مشاهده متن کامل بحث + 1574 بازدید | 43 پست
بشدددت پیشنهادمیشه..... ولی اگه واسه آرامش روحی میخوای تنهاییی سفرکنی بنظرم قیدخوش گذشتنو بزن چووو ...

من خودم مشهدم

دقیقا دلم دریا میخواد

بعد فک میکنم دریای کیش رو شب میشه رفت

اون وقت من تنهایی شب چجوری برم دريا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب! آفرین به تو

خوب شمام میتونی بری ، کلا تنهایی سفر کردن هم سخته هم خوب 

من نمیگم دوس دارم نه ، ولی خوب همیشه نمیشه کسی باهات هماهنگ باشه

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2728

من مسافرت كه نه ولي چون شمالم ميرم ييلاق روستا جنگل تنها يا با دوستم😑انقده خوبه خوش ميگذره

حالا ميخوام مسافرت تنهاييم امتحان كنم سر فرصت😎😛

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چه خوب که میدونی کجا دوست داری بری من فقط میخوام برم کجاشو نمیدونم

رشت خیلی قشنگه کلن گیلان زیباست

ولی الان هوا گرمه واسه پاییز بهتره 

اگر جای سرسبز دوست داری میتونی شمال بری 

حوصلتم سر نمیره

تنهایی خیلی خوبه 

مغز آدم استراحت میکنه

من خودم مشهدم دقیقا دلم دریا میخواد بعد فک میکنم دریای کیش رو شب میشه رفت اون وقت من تنهایی شب چج ...

آرهههه خوب شب که نمیشه ولی عصرازساعت6به بعدهواخوب میشه وتاساعت9مناسب هست.صبح زودممم دریاخیلی میچسبه واقعاآرامش خاصی داره

من چون جنوب زیادمیرم معمولابرنامم اینکه تونستم صبح واسه قدم زدن میرم دریااا بعدشم معمولا توی مرکزخریدم وجاهای دیدنی عصراهم که هواخنک شد میرم دریا.

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم.......
رشت خیلی قشنگه کلن گیلان زیباست ولی الان هوا گرمه واسه پاییز بهتره  اگر جای سرسبز دوست داری م ...

پارسال همین موقع دو هفته توی جنگلای گیلان گشتم

البته با همسرم و بچه هام. بهترین سفر عمرم بود

عاشققققق گیلانم

خوش به حالت 😍 تنهایی جنگل خیلی خوبه

خيلي🤦🏼‍♀️

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
آرهههه خوب شب که نمیشه ولی عصرازساعت6به بعدهواخوب میشه وتاساعت9مناسب هست.صبح زودممم دریاخیلی میچسبه ...

نمیدونم چطور بشه

خدا کنه توی تیر تهران یا کیش یا هر شهر خوب دیگه ای یه کنسرت باحال بذارن حداقل به هوای اون بتونم تصمیم بگیرم

پارسال همین موقع دو هفته توی جنگلای گیلان گشتم البته با همسرم و بچه هام. بهترین سفر عمرم بود عاشقق ...

موافقم خیلی خوبه 

ولی بدون بچه 

اونجوری همش درگیر هستش آدم 

من واقعا دلم بی خیالی می خواد 

همش مسئولیت خیلی خستم کرده 

باور میکنی شب که میشه اصلا حوصله شنیدن صدای همسرمم نداره از بس این وروجکم حرف میزنه