2726
اهان این فرق میکنه قضیه ش چند رو بعد از تاخیر ۲۸۰ بودی مگه از اول اینو بگو من ۱۰ روز بعد از تاخیر ...

اره عزیزم ۲ روز عقب انداختم دعا کن ک باشه 😞😞😃😃❤

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
البته من هنوز موعدم نشده ها..هول بودم زودتر رفتم آزمایش دادم..یک هفته به موعدم مونده انشاءالله شمام ...

مرسی عزیزم 

امیدت بخدا باش😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان این فرق میکنه قضیه ش چند رو بعد از تاخیر ۲۸۰ بودی مگه از اول اینو بگو من ۱۰ روز بعد از تاخیر ...

خیلیییی امیدوارم کردیییی عزیزم😘😘

البته همتووووووون کردینا🙂🙂

وای راس میگی؟من دیروز آز دادم70بود گفت مشکوکه دوباره4شنبه بیا ینی من حاملم؟

سرچم كردم نوشته بود از ٢٥به بالا احتمال بارداري زياده از ٢٠ تا ٢٤ مشكوك پاينترم كه احتمال كمه زن باردار هرروز بتاش يهويي ميره بالا الان اگه شما بارداز باشي فردا بري از بدي ميبيني يهو شده ٢٠٠ پس فردا ميشه ٥٠٠ 

خدايا خودت فردامونو بساز تو بسازي قشنگتره :)  
2728
سرچم كردم نوشته بود از ٢٥به بالا احتمال بارداري زياده از ٢٠ تا ٢٤ مشكوك پاينترم كه احتمال كمه زن بار ...

مرسی گلم

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
وای راس میگی؟من دیروز آز دادم70بود گفت مشکوکه دوباره4شنبه بیا ینی من حاملم؟

از من 6 بود حامله بودم خواهر 6 بود 6 توکل کن بر خدا فقط بلید سه روز دیگه مقدارش از دو برابر بیشتر شده باشه

الحمدالله رب العالمین 
از من 6 بود حامله بودم خواهر 6 بود 6 توکل کن بر خدا فقط بلید سه روز دیگه مقدارش از دو برابر بیشتر شد ...

هرچی خدا بخواد

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
سرچم كردم نوشته بود از ٢٥به بالا احتمال بارداري زياده از ٢٠ تا ٢٤ مشكوك پاينترم كه احتمال كمه زن بار ...

منم امیدوار کردی عزیزمممم😄

از همگیتون ممنون🥰❤