2726
عنوان

ناهار امروز +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 73 پست
استارتر نوش جونتون😊ولی من خودم وقتی مامانم اینا..یا کلا هر کسی ب جز شوهرم بخواد بیاد خونم...حداقل د ...

منم اینطوریه بخدا ولی مامانم زیاد میاد البته من زنگ میزنم دعوت  میکنما   ولی امروز زنگ زدم بهش گفتم مامان بیا اینجا منو حنا تنهاییم گفت میام به شرطی که سوسیس بزاری منم گفتم اخه الان دیره تا درست کنم گفت نه سوسیس حاضری بخر گفتم باشه 😌

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینطوریه بخدا ولی مامانم زیاد میاد البته من زنگ میزنم دعوت  میکنما   ولی امروز زنگ زدم ...

خیلی خوبه اینجوری...خب خوبه غذای مورد علاقشو درست کردی😊خدا مامانتو واسه شما و شما رو واسه مامانت حفظ کنه😍

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
خیلی خوبه اینجوری...خب خوبه غذای مورد علاقشو درست کردی😊خدا مامانتو واسه شما و شما رو واسه مامانت حف ...

مرسییی گلم 😻😻😘😘😘

2728
من مامانم بیاد خدایی سنگ تموم میزارم واسش از بس مهربون و دست ودلبازه

مامانه منم همینه گلم ولی حوضی دادم که چرا اینطوری پختم 😁

چقدخسیسی ایتارتر  به طایفه شوهرت چی میدی؟؟لابد یه سیب زمینی ابپزمیکنی میگی بیایدنفری یه گازبزن ...

راستی من مثل شما عقده ای نیستم و فرقی بین طایفه همسر و طایفه خودم نیست 😁😁

پس به طایفه شوهرتم سوسیس میدی 😂😂😂😂

به تو چه ایا فضولی؟ ؟ 

معلومه اصلا با مادرت راحت نیستی که اینقدر عقده ای شده فضول خانم 

البته از طرز صحبتاتم معلومه پر عقده ای 😹😹😹

سلام عزیز قارچ سرده و میگن باعث کیسته خیلی

سوسیس کالباسم  درباره ضررهاش سرچ کن، ازموادافزودنی تا شیمیایی تا گوشتی ک معلوم نیس گوشت چیه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

خدا مادرتو حفظ کنه، چ خوب که باهمید...خو ش باشید

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام عزیز قارچ سرده و میگن باعث کیسته خیلی سوسیس کالباسم  درباره ضررهاش سرچ کن، ازموادافزودنی ...

مرسی از راهنماییت گلم 😻😻😻😘😘😘