2726
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28883 بازدید | 1569 پست

سلام.

اومدم یه تجربه سیسمونی بگم برم. لباس سایز خیلی کوچیک برای فصل سرد تو سیسمونی خیلی بدرد بخوره مخصوصا ازونا که خودشون جوراب و دستکش دارن منظورم شلوار جورابدار بلوز دستکش دار و سرهمی جورابداره.منکه تو این ۴_۵ روز دارم از سه دست که خیلی ریزن و خودشون جوراب و دستکش دارن استفاده میکنم و خیلی بهتر از تجربه قبلیمه که جوراب و دستکش رو جدا میپوشوندم . سرهمی گرم سایز ریز هم تو بیرون رفتنها این اوایل خیلی به کار میاد فکر کنم بجای قنداق فرنگی و کیسه خواب ..‌ یه سرهمی گرم با پتو دورپیچ بهتر باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها یه سوال

نینیهای شمام از پوشوندن اون قسمت یقه لباس بدشون میاد؟!😟🤔 ملیسا هردفعه کلی غرغر میکنه😑 بسرم زد برم لباس بی یخه بخرم از اینایی که زیردکمه دار ولی جلوش عین مانتو میاد روهم🧐🤨

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها یه سوال نینیهای شمام از پوشوندن اون قسمت یقه لباس بدشون میاد؟!😟🤔 ملیسا هردفعه کلی غرغ ...

کلا لباس بی یقه بچه رو شیکتر میکنه. چون اینا الان گردنشون کوتاهه با لباس یقه دار قشنگ نمیشن انگار یقه میاد تو صورتشون. من اخیرا یه سرهمی خریدم حواسم به یقش نبود بعد انقد حرص خوردم که چرا حواسم نبود؟! فکر کنم دکمه آخری پشتش و مجبور بشم باز بذارم 

2728

بچه ها تا حالا چند تا لباس نینی براش کوچیک شد و از دور خارج کردین؟ من بجز لباس بیمارستانش که یادگاری نگه داشتم دو تا بادی یه بلوز شلوار و یه سرهمی  کلاه ها و دستکشاش رو که براش کوچیک شد جمع کردم البته با کلی اشک و آه که چرا انقد زود داره بزرگ میشه من هنوز به اندازه کافی از کوچولوییهاش کیف نکردم آخه چه عجله ایه😭😭

بچه ها تا حالا چند تا لباس نینی براش کوچیک شد و از دور خارج کردین؟ من بجز لباس بیمارستانش که یادگاری ...

من دوتا سرهمی با کلاه و‌دستکش و یه جفت جوراب.. البته فعلا 😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
مبارکه.....چه اول از همه آخریه و  گنده هه رو هم خریدی😅👌🏼 ایشالله به شادی استفاده کنه جوجوووو ...

صندلی غذا خریدی بالاخره؟چه مارکی؟منم خیلی دنبالشم

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.