2733
2734
عنوان

دوستان کسی دکتر کردافشاری (طب سنتی ) میشناسه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16464 بازدید | 55 پست
ببخشید شما اندومتریوزتون درمان شد چطوری ؟ رفتین پیش اقای دکتر کرد افشاری ؟ 

نه عزیزم کرد افشاری نتونست درمان کنه

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمل کردین ؟ یا درمان خاصی انجام میدین ؟ 

نه عزیزم عمل نکردم میرفتم پیش دکتر هومیوپات جلال الدیت نویوانفر

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
2728
سایز کیستتون چقدره ؟ و الان نتیجه گرفتین چندوقته تحت نظر این دکتر جلال الدین هستین ؟ 

عزیزم من الان چون باردارم فعلا درمان متوقف کردم

2738
سلام وققتتون بخیر شما پیش دکتر کرد افشاری رفتید راضی بودید منم کمبود تخمک دارم به نظرتون برم جواب می ...

نه عزیزم‌ اصلا راضی نبودم‌