2726
عنوان

بی بی مثبت از منفی لطفا بیاین دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 59 پست
من سع روز عقب انداختم بی بی زدم سریع خط دوم افتاد سریع رفتم از منفی بود...بازم بی بی زدم تو زمانهای ...

واااای یعنی میشه واسه منم اینجوری شه؟؟؟از امروز دادم شنبه است دیگ شنبه بعدی بدم خوبه؟

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یه مارک دیگه میگرفتی مثبت شد با خیال راحت چند روز بعد میرفتی از میدادی

اره امشب میخوام برم یه مارک دیگ بگیرم چی خوبه؟

2728
جای معتبر ازمایش ندادی امکان نداره بیبی الکی  مثبت شه اونم ۵ تا احتمالا ۲۰۰ بوده

میگن برای بعضیا تو از خیلی دیر نشون میده ....خصوصی بود بخدا 

بنظر شما من که دو روز تاخیر داشتم...و الان هم ببخشید ترشحات قهوه ای دارم..اگه آزمایش بدم،چیزی نشون م ...

اره گلم. ازمایش نشون میده. ازمایش معمولا چند روز زودتر از بیبی چک نشون میده. ایشالا که باردار باشی

اره گلم. ازمایش نشون میده. ازمایش معمولا چند روز زودتر از بیبی چک نشون میده. ایشالا که باردار باشی

اخه من امروز صبح ناشتا بی بی زدم منفی بود..همه امیدم نا امید شد..البته اون موقع ترشحات قهوه ای نداشتم..انقدر گریه کردم که شوهرم عصبانی شد..گفت دیگه حق نداری اسم بی بی و اینجور چیزا رو بیاری تا ببینیم چی میشه..میگه همه فکر و ذکرت شده بی بی و ازمایش..کلافه ام..نمیدونم چیکار کنم..دعا کن که نی نی باشه😔😔...امکان داره این ترشحات قهوه ای به خاطر لانه گژینی باشه؟؟ میگم شاید لقاح دیر انجام شده

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
اخه من امروز صبح ناشتا بی بی زدم منفی بود..همه امیدم نا امید شد..البته اون موقع ترشحات قهوه ای نداشت ...

هر چیزی عزیزم ممکنه. ایشالا که نینی هم هست. منم روز قبل از موعدم بیبی زدم و منفی بود. با اینکه برنامه برا سال بعد داشتیم و بنا به توصیه بقیه یکسال زودتر اقدام کرده بودیم تا اگر مشکلی باشه زودتری بفهمیم و تو این یکسال درمان کنیم ولی بازم وقتی دیدم منفیه کلی گریه کردم. ولی دقیقا روز بعد از موعد بیبی که زدم یه هاله خیلی خیلی کم رنگ افتاد . اصلا نمیدونم خودم رو چجوری به ازمایشگاه رسوندم. وقتی گفتن مثبته اصلا باورم نمیشد. اخه همه بهمون میگفتن کم کم باید یکسال اقدام کنی تا بچه دار بشی ولی من با همون بار اول ....ایشالا که شما هم باردار باشی

هر چیزی عزیزم ممکنه. ایشالا که نینی هم هست. منم روز قبل از موعدم بیبی زدم و منفی بود. با اینکه برنام ...

انشالله...ممنون گلم

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
میگن برای بعضیا تو از خیلی دیر نشون میده ....خصوصی بود بخدا 

بی بی چکهات زیر سه دقیقه دو خط افتاد؟ چون مدیکور بمونه خط دومش میوفته. مال من همینطور بود.

یه مارک دیگه بگیر و اگه زیر ۳ دقیقه مثبت شد قطعا بارداری.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
بی بی چکهات زیر سه دقیقه دو خط افتاد؟ چون مدیکور بمونه خط دومش میوفته. مال من همینطور بود. یه مارک ...

اره تو ۲ ۳ دقیقه خط افتاد....چه مارکی بگیرم؟

2706