2726
عنوان

ضیایی طب سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 143146 بازدید | 190 پست
جلسه بیست و سوم: داروهایی برای بیماری های زنان / عادات ماهانه نامنظم / فقدان قاعدگی / آمنوره اولیه و ...

بسم الله الرحمن الرحیم بررسی شود افتیمون برای روده ها ضرر نداشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استاد سید حسن ضیائی آدرس : مشهد – خ آیت الله عبادی ۴۰ – شهید نیکنام ۱۴ – پلاک ۹۰ – ساعت ۱۲ تا ۲

سلام

عزیز شما مطمئنید این شماره که گذاشتید جواب میده

من خیلی زنگ زدم یا اشغاله یا برنمیدارند گوشی رو؟

تو تمنای منو یار منو جاااااان منی  *یاحسین*

حلما و مرصاد عزیز ممنون بخاطر پستای مفیدت عزیز من ۳ساله بخاطر پلی کیستیک باردار نمیشم ۲۴سالمه اگه دستور زرد چوبه و دارچینو زنجبیلو انجام بدم میرن کیستام؟و روزایی ک اونارو انجام میدم نباید نزدیکی داشته باشم؟؟ خوشحال میشم راهنماییم کنین

حلما و مرصاد عزیز ممنون بخاطر پستای مفیدت عزیز من ۳ساله بخاطر پلی کیستیک باردار نمیشم ۲۴سالمه اگه دستور زرد چوبه و دارچینو زنجبیلو انجام بدم میرن کیستام؟و روزایی ک اونارو انجام میدم نباید نزدیکی داشته باشم؟؟ خوشحال میشم راهنماییم کنین

سلام خوب هستید در خصوص ورم و نفخ شدید معده درمانی ندارید پیشنهاد بدید؟ 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه