2733
2734
شوهرم میگه دیگه درست نمیشه رنگشم کنی بدتر میشه حالا موندم چیکار کنم چون مانتوم نوعه نو بود دلم نمیا ...

بخاطره همين ميگم برو خودت از خشكشويي بپرس اگه بشه ميگن

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره حتما امتحان میکنم

سرچ کردم نوشته قبل اینکه لباس خشک بشه و رنگش تثبیت بشه به مدت نیم ساعت تو ترکیب یک فنجان سرکه سفید در ۴لیتر آب سرد بذارید

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731
سرچ کردم نوشته قبل اینکه لباس خشک بشه و رنگش تثبیت بشه به مدت نیم ساعت تو ترکیب یک فنجان سرکه سفید د ...

واااااای مرسی عزیزدلم مرسی ک وقتتو گذاشتی

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
عزیزم بنداز تو سرکه سفید و آب تا صبح پاک میشه قشنگ من چند شب پیش امتحان کردم عالی بود 

ممنونم عزیزدل ک گفتی کلا نا امید شده بودم از یه طرفم عاشق مانتومم

2738
واااااای مرسی عزیزدلم مرسی ک وقتتو گذاشتی

خواهش میکنم

انشالله مفید باشه برات

البته یکی از دوستان میگه تاصبح تو سرکه گذاشته و خوب شده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ممنونم عزیزدل ک گفتی کلا نا امید شده بودم از یه طرفم عاشق مانتومم

منم تیشرت شوهرمو ک تازه خریده بود اینجوری گند زدم .اما با سرکه سفید و آب کلا مثل روز اولش شد 😍😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
خواهش میکنم انشالله مفید باشه برات البته یکی از دوستان میگه تاصبح تو سرکه گذاشته و خوب شده

آره انشااله درست بشه الان سرکه ندارم فردا میگیرم 

نمیذاره ک به غرور آقا برمیخوره میگه حرف منو قبول نداری

اه شوهره منم اينجوريه فقط حرف حرفه خودشه

انقد حرص ميخورمااا

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘