2733
2734
عنوان

اولین امتحان رانندگی رد شدم.وای چه سخت بود.غصه.شما بار چندم قبول شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 50989 بازدید | 39 پست

سلام شب همه بخیر و شادی 

من امتحان شهری رانندگی رو چند ماه پیش خیلی راحت قبول شدم البته بگما خیلی تمرین کردم روز آزمون شهری از اشتباهات رایج هنرجوها عدم تسلط کافی به ماشین بود متاسفانه ماشین ها همه داغون اکثر شون کلاچشون مشکل داشت ولی خدا رو شکر من تونستم از پس آزمون شهری رانندگی بر بیام اگر بخوام توصیه کنم اینکه قبل حرکت ماشین کلاچ ماشین و قلق گیری کن و نیم کلاچ برید امیدوارم این توصیه من مفید واقع بشه.

سلام منم هفته پیش امتحان شهری رانندگی داشتم قبلش چند بار رد شدم خدا رو شکر دوستم سایت تست درایو  وبهم معرفی کرد و رفتم خیلی مطالب جالبی که اصلا فکر شو نمی کردم هنرجویان درباره امتحان شهری گفته بودن که اکثر اون مطالب به کارم اومد به همه عزیزان پیشنهاد میکنم حتما قبل از امتحان شهری به سایت تست درایو سر بزنن www.test-drive.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترین آموزشگاه رانندگی فردوسی تو تهران خیلی بدن همه بچه ها تو آزمون شهری رد میشن خیلی بی نظم و بد هستن اصلا رسیدگی نمیکنن کاش بهشون نظارت بشه باید لقب بدترین آموزشگاه رانندگی تو ایران رو بهشون داد.مدیر آموزشگاه به من و ۳ تا از دوستام میگه مربیای ما خوبن ایراد از شماهاست ما همه تحصیل کرده هستیم تا حالا کسی بهمون نگفته بود کم کاری خودشون رو میندارن گردن هنر جو ها تقاطع بهار جنوبی و خیابون انقلاب هستن بهشون مراجعه نکنید برای گواهینامه تجربه بدی پیدا میکنین با تشکر از همگی

2731

آره فردوسی تو تهران خیلی بده من و خواهرم پارسال اونجا ثبت نام کردیم چشمتون روز بد نبینه این ها اصلا نمیتونن درست با ارباب رجوع صحبت کنند یه جوری از همه طلبکارن یه وضع افتضاحی دارن به خدا  بعد هم مربیاشون هر کاری میکنن به غیر آموزش ۶ بار امتحان شهری دادم تا قبول شدم آدرس  آموزشگاهشون بین دروازه دولت و بهار جنوبی هستش اصلا سراغشون نرین.........موفق باشین انشاالله

منم بار دوم قبول شدم.

بار اول افسر اصن نذاشت کلاج و ترمز دستم بیاد دوبل زدم اندازه 1 متر با جدول فاصله داشتم......ولی خیلی تمرین کردم 500تا پارک دوبل زدم تا بلاخره دستم اومد....شمام تلاش کن نامید نباش استرسم نداشته باش ....قبول میشی ایشالله.

سلام. من بار چهارم قبول شدم. افسر خیلی سخت گیر بود خیلی تند تند حرف میزد و ازت میخواست کارها رو سریع انجام بدی و اگه گاز هرز میدادی یا گیربکس میلرزید رد میکرد. تو یه مسیر کوتاه دنده 4 می گرفت بعدشم پارک دوبل. کلاس اضافه بردارین تمرین کنین اونوقت مسلط میشین؛ کلا با تمرین کافی اعتماد به نفستون میره بالا. من اون جلسه ای که ماشینو خاموش نمیکردم دیگه مطمئن شدم آماده ام. افسرها هر کدوم یه جوری هستن و روش آزمونشون با هم فرق میکنه. اگه استرس دارین یک ساعت قبل از امتحان قرص پروپانول 10 بخورین بی ضرره و استرس رو کامل از بین می بره. اما کلا قرص ضد استرس رو نباید بیش از یک هفته بخورین چون به مدت طولانی اعتیاد آوره و بعدش عوارض میاره. تجربه من اینه که اصلا به تندخویی و بداخلاقی یا هول کردن افسر توجه نکنین و تو دلتون بگین من راحتم هر چی می خوای داد بزن. خونسرد و متمرکز باشین من جلسات اول و سوم خیلی استرسی شدم. جلسه اول و دوم آمادگی کافی نداشتم جلسه دوم استرسم کمتر بود. ولی جلسه سوم چون دنده 4 تو کوچه تمرین نکرده بودم هل شدم.دیگه خودم با خودم حرف زدم و 7 جلسه اضافه برداشتم و تعویض دنده رو هر روز تمرین می کردم.  ولی اون جلسه آخر اصلا ذره ای استرس نداشتم چون اصلا به قبولی فکر نکردم و برام مهم نبود. حتی استرس برای کنکور و آزمون استخدامی هم ارزشش رو نداره تنها چیزی ارزش داره آرامش درونی و سلامت خود شماست. به خودتون ارزش بدین و از رد شدن نترسین چون مغز انسان با تمرین یاد میگیره که به روان انسان کمک کنه و استرس رو پایین بیاره.
وبسایت که باید کارتش رو بخری (خیلی ارزونه) برای آزمون آیین نامه اصلی خیلی قائده مند تر و بهتر از تست درایوینگ هست. من هر دوتاش رو امتحان کردم. oldranande کلی آزمون رسمی عین آزمون اصلی داره و نمره بهتون میده و درست غلط ها رو میتونین ببینین. من کتابو یه دور خوندم و با همین سایت هیچ غلطی تو سوالات آیین نامه نداشتم. 

2738

منم امروزبرای باراول شهریوردشدم

افسراصلانذاشت که ماشینوحرکت بدم تاسوارشدم خواستم راه بیفتم گفت باراولته گفتم بله

گفت ردی:/

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!