2726
عنوان

ماماناي مهربون و اگاه، يه سوال درباره شير پاستوريزه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 26 پست
دختر من هم نميخورد درست حسابي بيست ماهش بود كه از شير خودم گرفتم بالاخره رضايت داد با ني از تو ليوا ...

پسرم ۲۲ ماهشه از اون لیوان هم دادم نخورد حتی شیر طعم دار هم حریدم نخورد موندم چیکار کنم 

😘لطفا دعا کنین برا آرامشم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باشیشه شیر نمیخوره?پسر من از یک سالگی با شیشه شیر میخورد ولی با لیوان نه منم عادتش دادم به شیشه شیر ...

نه کلا با شیشه شیر هم نمیخوره اصلا انگار از مزه شیر بدش میاد گلاب هم میزنم نبات هم میزنم شکر هم میزنم میفهمه نمیخوره

نه کلا با شیشه شیر هم نمیخوره اصلا انگار از مزه شیر بدش میاد گلاب هم میزنم نبات هم میزنم شکر هم میزن ...

خوب اینجوری که خیلی بده ببرش بیرون بزار خودش یه لیوان از این نی دارا که واس بچه اس انتخاب کنه براش بخر تو اون لیوان جز شیر هیچی بهش نده شاید به خاطر لیوانم که شده بخوره

خوب اینجوری که خیلی بده ببرش بیرون بزار خودش یه لیوان از این نی دارا که واس بچه اس انتخاب کنه براش ب ...

لیوان نی دار داره اما بازم باشه یه لیوان مخصکص شیرشم میگیرم ببینم میخوره

لیوان نی دار داره اما بازم باشه یه لیوان مخصکص شیرشم میگیرم ببینم میخوره

پسر من به چایی علاقه داشت یه بار بطور اتافقی شیر رو کردم تو استکانی که همیشه چایی میخورد به ذوق اون استکان کم کم شیر رو خورد الان هر روز یه استکان مبخوره بچه من شیرخشکی هم که بود خوب شیر نمیخورد آخریا میگفت تو شیشه ام فقط آب بریز تا بخورم اینقد وضعش بد بود شما هم امتحان کن ببین از چه پیزی خوشش میاو روز اول در حد یه قلپ هم بخوره خوبه کم کم زیادش کن تشویقش کن که قوی میشی و فلااان

پسر من به چایی علاقه داشت یه بار بطور اتافقی شیر رو کردم تو استکانی که همیشه چایی میخورد به ذوق اون ...

باشه ممنون گلم امروز یه کوچولو خورد 

عزيزم منم به بچه ها شير پاستوريزه ميدم و مثل خودت خوب ميجوشونم 

ببين چون ما تو ايران زندگي ميكنيم سعي كن هميشه شير را كه ميخري براي رز بجوشوني براي نوبت اولش كه ميخواد بخوره 

بچه هاي من دو نوبت شير ميخورن يكي ظهر يكي شب 

من ظهر را حتما ميجوشونم و اگر سالم باشه بهشون ميدم 

اما شب اگر هول باشن و وقت نباشه چون از سلامت همون شير تو صبح مطمئن شدم فقط يكم گرمش ميكنم و ميدم بهشون 

منابرها شير به تاريخ روز خريدم و وقتي جوشوندم ديدم دلمه بسته 

به خاطر اينكه حتما يا زياد بيرون يخچال مغازه ها يا ماشين حمل بوده 

خلاصه تو اين كشور به هيچي اطمئنان نكن راحت بجوشون و خيالتو راحت كن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
عزيزم منم به بچه ها شير پاستوريزه ميدم و مثل خودت خوب ميجوشونم  ببين چون ما تو ايران زندگي ميك ...

درست ميگي عزيزم

منم حتما بايد همين كارو كنم، يه نوبت رو بجوشونم و از سلامت شير كه مطمئن شدم بارهاي بعد رو بدون جوشوندن بدم

مرسي از راهنمايي مفيدت دوست خوبم🙏🏻❤️❤️❤️🌹🌹🌹

درست ميگي عزيزم منم حتما بايد همين كارو كنم، يه نوبت رو بجوشونم و از سلامت شير كه مطمئن شدم بارهاي ...

خواهش ميكنم عزيز دلم 😍😍😘😘😘

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي