2733
2734
عنوان

خانمابیان حتما🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول همیشه دست منه..من واسش برنامه ریزی میکنم شوهرمم خداروشکر خساست اینا نداره...ولی جز خونه و طلا...خیلی مقدار کمی دارم ب عنوان این ک شوهرم خبر نداره...مثلا ۵۰۰تومن

هرچی  داریم همین ملکو املاکو ماشینه که بنام همسرمه ولی کل دخلو خرجش دست خودمه و برای خودم بهیچ ...

ببخشید دختر طلایی این عکس پروفایلت خودتی ببخشید اگه بی ربط بود؟

خدایا مرسی که کوردم    
2731

میدونین بچه هااین سوال ازکجابه ذهنم اومدمن یه همسایه داشتم ایناخیلی باهم خوب بودن زن وشوهر

یه روزباهم دعواکردن مرده زنشوازخونه انداخت بیرون باورکنین پول کرایه ماشینم نداشت بره خونه باباش

پس انداز  که خوبه داشته باشیم ولی با این خرجها که نمیشه... 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738

والا یه ۱۶م یه جا یه ۸م یه جا پس انداز کردم .اون ماه دادمشون به شوهرم برا قسط خونه😐

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بجز ۲۰۰ گرم طلا فقط ۱/۸۰۰ رو حسابمه.خوبه که زنا برا خودشون پس انداز داشته باشن.ولی خب من پول نقد داشته باشم همشو الکی خرج میکنم.پس مجبورم همین ۱/۸۰۰ رو هم بدم به یه تکه طلا😃

تو ایران متاسفانه بیشتر خانم های که خونه دارند هیچ پوشش بیمه ای ندارند، من خواهرم پرستاره چند وقت پیش میگفت یه خانمی تصادف کرده و از گردن به پایین قطع نخاع شده، شوهرش هم رفته بود زن گرفته بود. این بنده خدا نه بیمه ای داره، نه حقوقی. در صورتی که خانم های خونه دار ما باید تحت هر شرایطی خودشون رو بیمه کنند، چون چیزی که من توی این سایت میبینم خیانته، اگه خدایی نکرده اتفاقی افتاد هم بازنشستگی داشته باشند و هم هزینه درمان. ولی حیف که جا نیفتاده، و من به شخصه با چند تا از دوستامون به شدت دنبال این هستیم که اطلاع رسانی کنیم، که حتماً این اتفاق بیفته.