2726
عنوان

خانوما توروخدا بیاین یه لحظه..

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 38 پست
میگن ۱۴ روز بعد امپول باید تست داد شماام بعد ۱۴ روز بده .ایشالا به حق همین ماه عزیز باردارمیشی 

انشاالله خواهر انشاالله عزیزم 

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏
انشاالله خواهر انشاالله عزیزم 

عزیزم واسه منم دعا کن این ماه اولین ماه اقدامم بود دعا کن نتیجه بگیرم 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دو روز  ولی امید ندارم هی پیش خودم میگم تو بدشانسی حامله نمی شی خیلی دپرس هستم خدا کمکم کنه&nb ...

عزیزم این حرفو نزن بخدا بگو هرچی صلاحه قسمتم کن .هر چی بگی بدشانسم نمیشم بدتره

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2728

همیشه سر وقت پری میشدی

اره سر سی روز  اما ماه قبل اقدام نه روز عقب انداختم بعد پریود شدم این ماه هم فک کنم عقب انداخ ...

بزار یه هفته بگذره بی بی بزار .البته بعضیا قبل موعدم نشون میده ولی بعد یه هفته دقیق نشون میده 

اخه خیلی تو زندگیم بد اوردم از بچگی هووووف 

نزن این حرفو امیدت به خدا باشه ایشالا که بارداری و ایشالا خدا بهترین هارو واست رقم بزنه