2737
2734
عنوان

خریدار جی 5 (لقمه های حقوقی ) ازمون وکالت هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 4072 بازدید | 30 پست

بچه ها منم حقوق خوندم میخوام اگه بشه بخونم واسه وکالت ولی چندتا از دوستام میگن حتما باید بری کلاس بدون کلاس نمیشه منم توی یه شهر کوچیک هستم دسترسی به کلاس ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم الان داشتم‌تاپیک درمورد بارداری میخوندم شما سال ۹۳ خیلی نگران بودی بعد عکس پروفایلتو نگاه کردم پسر نازتو دیدم خیلی ذوق کردم که مامان شدی خدارو شکر انشااله همه به مراد دلشون برسن 

یه گروه تشکیل بدیم خوبه من سال 84 فارغ التحصیل شدم. تا الان هیچی از اون سال نخوندم 

سلام قبول شدین؟منم میخوام الان بخونم ولی با بچه کوچیک واقعاسخته اگه گروه دارید منم عصو کن البته واتساپ دارم

2738
منظورم 2 میلیون هفتصد هزار تومن هست خیلی گرونه 

سلام دوست عزیزم من با روش جی ۵ برای وکالت خوندم و ۱۳۹۹ امتحان دادم عااالی بود منکه مطمئنم قبول میشم الانم قصد فروش دارم ولی من پک قدرتی گرفتم که کامله اگر خواستین خبربدید

سلام دوستان منم می‌خوام بخونم واسه وکالت بن نظرتون ارزش داره واسه جی 5هزینه کنم

سلام بله که ارزش داره منکه استفاده کردمو جواب میگیرم بزودی فقط اگه خواستین زیرقیمت بخرید بمن خبربدید ممنون 

سلام دوست عزیزم من با روش جی ۵ برای وکالت خوندم و ۱۳۹۹ امتحان دادم عااالی بود منکه مطمئنم قبول میشم ...

سلام ببخشید بسته تون برا چه سالی هست؟ قدرتی وکالت هست؟ قیمتش چنده؟  ممنون

2706