2726
عنوان

خانــومای وارد بـه ژلــه بیاین کمکــــم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 21 پست
پدر ژله کیلویی داری یا از این بسته کوچیکا؟ 

بسته ای

عکسشونو گذاشتم

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   

برای هر بسته ژله دولیوان اب باید بریزی ..تو قالبت اب بریز با لیوان ببین باید چند بسته استفاده کنی

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این بسته کوچیکا یه لیوان اب داغ ک مایع توش حل شه و یه لیوان اب سرد میخاد 

فک میکنم قالبات بزرگن هر کدوم سه تا بسته ژله میخاد 

خودت یه تست کن ببین هر قالب با چنتا لیوان اب پر میشه 

👄💄👠
2728

قالب رو اول با آب معمولی پر کن و بشمار چند لیوان آب میگیره

بعد براساس اون ژله درست کن

هربسته ژله ۲لیوان آب میخواد، اگر ظرفیت قالبت مثلا ۶لیوان بود ۳بسته پودر ژله درست کن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
از هر پودر چند قاشق چیه کل بسته ژله رو بریز یک لیوان و نصفی اب داغ بریز تا شفاف تر و سفت تر بشه اب ی ...

خب همین لایه لایه رو میگم

مثلا تو قالب حلزونی یک بسته پودر ک حل کردم میشه دوتا از حلزون هارو پر کرد یا یکی؟؟؟؟؟؟؟؟

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
رنگ ژله هات زیاد خوب نیست شبیه هم هستند مثلا انگور بلوبری اینا بود بهتر بود 

شوهرم گرفته 😂