2703
2553
عنوان

خانم های باردار لطفا بیاین ی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 96 بازدید | 21 پست
منم تقریبا هفته ی هفتم هستم،ولی خونریزی دارم،دکترم رفتم توی سونوگرافی گفت همه چی خوبه،ولی خونریزی دا ...

خونریزی میشه گفت علائم سقطه. من بعد از رابطه جنسی لکه بینی فقط ۱ روز داشتم ولی دکتر شیاف پروژسترون داد .

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفخه ولی سونو هم برو خاله جون دخارمو لایک میکنی  کامنتم براش بزار😍 https://www.instagram.c ...

عزیزم من اینستاگرام ندارم . معذرت میخوام😍😘 ولی خیلی جیگر بود خدا حفظش کنه

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
خونریزی میشه گفت علائم سقطه. من بعد از رابطه جنسی لکه بینی فقط ۱ روز داشتم ولی دکتر شیاف پروژسترون د ...

نمیفهمم دکترچطور سونوگرافی کرد،بیرونم نفرستاد خودش داخل مطب سونو کرد،شکمم هرازگاهی دردمیکنه 

2720
نمیفهمم دکترچطور سونوگرافی کرد،بیرونم نفرستاد خودش داخل مطب سونو کرد،شکمم هرازگاهی دردمیکنه 

دارو هاتو مصرف کن فقط استراحت کن. اگر دکترت خوب باشه کار درست رو انجام میده.

من دکتر اولم مرد بود سونو بارداریمو بهش نشون دادم گفت بچتون سقط میشه و این ۱۰ درصد شاید بمونه. منم تا خونه اشک ریختم. دکتر معروف دیگه ای رفتم گفت ابعاد با سن حاملگی یکیه و جای مناسبی هم تو رحم داره هیچ مشکلی نیست. الان یه ۱۰ روز از حرف اون دکتر گذشت و ما حالمون عالیه

نفخه خودش کم میشه من الان آخر ماه سومم شکمم بزرگ شده کمی

خوشا بحالت 😁 من احتمالا در ۳ ماهگی میشم توپ