2737
2734
عنوان

با این جاری و این برادر شوهر...

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 42 پست
خب میگفتی موافقم خیلیا ندارن بعدشم عزیزم اصلا برادرشوهر کی هست که بخواد دوست داشته باشه یا نه. در ج ...

هنوز جواب ندادم دارم فکر میکنم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیشب گفت ما دلمون فقط برای برادر و برادر زادمون تنگ میشه من گفتم زیاد برام مهم نیست گفت این مسائل فه ...

حرف بدی نزده

توقع نداشتی که بگه دلم برای زنداداشم تنگ میشه

شما بد جواب دادین

حرف بدی نزده توقع نداشتی که بگه دلم برای زنداداشم تنگ میشه شما بد جواب دادین

نه قبلش گفتم فلانی(پسرم)دلتنگه تو این شهر غریب...گفت این دوری هنر دست مادرشه..البته ما فقط برای...بقیش که گفتم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728
چرا هنر دست شما؟ مگه شما باعث دوری شدی؟

میخواستن کار مشترک داشته باشن و شوهر منو زیر دست و شاگرد...اما من راضی نشدم و اومدیم این شهر با کار جدا

وااای منم دقیقا دلم از دست برادر شوهرم خونه ها ولی چه میشه کرد اخه کاری نمیتونم بکنم.یعنی با رک گویی و به قول خودش اخلاقمه و به قول زنش ناراحت نشی ها اخلاقشه قشنگگگگگ میرینن به روز های ادم

2738

به نظرم یه بار حرف تو بزن برای همشه.من یه بار که سر یع موضوع مسخره مثلا ناراحت شده بود پیام دادم به زنش و همه چی و گفتم از اول زندگیمون گفتم و گفتم و گفتم دلم خنک شد که چی ها کردن و من به روم نیوردم .اخرش هیچی ندلشت بگه فقط گفت فردا میبینمت فعلای بای.فردلشم واسم حلوا فرستاد و کلا دیگه از اون به بعد هیچی نمیگن 

به نظرم حرف اول خودت که گفتی بچه ام غریبه و ..... منظور دار بوده و برادر شوهرتم کرم داشته جوابتو داده

خب اگر شما خودت اینطور خ.استی که به خاطر کار شوهرت اونجا باشی این حرفت بیجا بوده عزیزم

در ضمن ببخشید ولی یه نصیحت از من به شما به پر و پای برادر شوهرت نپیچ شاید یع وقتی مجرد بوده مثل داداشت حسابش میکردی ولی الان زن داره 

و قضیه خیلللللی فرق کرده

برادر شوهر نامحرمه عزیزم و سلام و احوالپرسی معمولی کافیه

اصلللا درگیر این نباش که باهاش خوب باشی 

این حرفا رو کسی داره بهت میزنه که شش تا برادر شوهر داره یعنی من  

به نظرم حرف اول خودت که گفتی بچه ام غریبه و ..... منظور دار بوده و برادر شوهرتم کرم داشته جوابتو داد ...

وا...عزیزم من اصلا باهاش راحت نیستم نکنه توام مثل بعضی فکر کردی این پیام برادر شوهرم بوده؟نه من کاملا حدودو رعایت میکنم غیر از این برادر شوهر من پونزده سال از من بزرگتره و من هیچ علاقه ای به اینکه با من خوب شه ندارم فقط باهام بد نشه بسه...

ممنون از راهنماییت🌹

وا...عزیزم من اصلا باهاش راحت نیستم نکنه توام مثل بعضی فکر کردی این پیام برادر شوهرم بوده؟نه من کامل ...

نه اتفاقا اصلللا به نظرم نیومد که برادر شوهرت پیام دا ه باشه حتی یک درصد

ولی همین که جاریت پیام داده مثلا عذرخواهی کنه یه جوریییه

حالا مثلا چی میشد خودشو میزد به متوجه نشدن اینکه عاقلانه تر بود حالا شما یه چیزی گفتی برادر شوهرت جواب داده تموم

عذر خواهی جاری اینجا مثل یه پارازیت میمونه

!!!!!!  

چطور واضح تر بگو

خب مشخصه باراومده یعنی خانواده اش بارش اوردن

یعنی بصورت غیرمستقیم و زیرکانه بدگویی اونا رو کرده و خودشو خوب جلوه داده عزیزم

درمقابل چنین شخصی ک انقد خودشو پشت همسرش قایم میکنه و میگه من کاره ای نیستم و من نمیتونم کاری کنم و... خیلی محتاط باش

من ی نمونه زرنگشو دارم تو اطرافم

سعی کن درگیر نشی باهاشون و درنهایت کم کردن روابط

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷