2737
2734
عنوان

چکار کنم زود دهانه رحمم باز بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 54 پست
اونم خوردم بمدت یک ماه فایده نداشت دردم فوق العاده زیاده

دکترتو عوض کن شاید واقعا مشکلی داری اخه دردش قابل تحمله تو حالت نرمال

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینستا ندارم بعد سه ماه عروسی هنوز دخترم بخاطر درد زیاد نمیتونم تحمل کنم دکترم رفتم گف مشکل نداری ...

منم اینجور بودم اوف چقد روزهای بدی بود آخر کار شوهرم عصبانی شد در حین کار 😂😂😂😂

جوری حرکت کرد نصفه نیمه پاره شد منم فقط گریه میکردم اما سری بعدش راحت شدم دیگه...خیلی ها این مشکل دارن فقط فقط بخاطر استرس و ترسه که باعث میشه آدم تنگتر بشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2731
اخه هرچی هم فشار بده پاره نمیشه

ولش کن دیگه یه جوری نزدیکی کنید اذیت نشی ناخوداگاه میگن از سایدگی خودش باز میشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
درد رو که همه میکشن...منظورم موقع تولد بچه و بعد زایمانه...دردت خیلی وحشتناک بود یا قابل تحمل؟؟؟

دردم یکی دو ساعته اخر وحشتناک بود موقع تولد بچه هم همون درد یکی دو ساعته رو داشتم ولی به محض تولد بچه اصلا انگار نه انگار! دریغ از یذره درد 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2738