2737
2734
عنوان

مزون عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 27106 بازدید | 49 پست
seliya جون لباس شما هم یعنی همینه sayeh جون می گه؟؟منم از قدیم این مدل لباسو دوست داشتم و مدلش و نگه داشتم ولی فکر نمی کردم بتونن خوب درش بیارن....
مال شما یعنی دقیقا همین شد؟؟ منم عروسیم تو شهریوره اما هنوز کاری نکردم و همه مزون ها رو رفتم ولی از کاراشون خوشم نیومد چه میرداماد چه جمهوری ... به نظرم خیلی بازاری بودن
ولی خ پارس و نرفتم .. چه جوری می شه رفت اونجا؟؟
اره نیوشا جان لباس من دقیقا همین بود، من زوم کردم رو عکس و مدل دقیق کار کنار دامن و بالاتنه و مدل گلها رو پرینت گرفتم و بهشون دادم و گفتم که عین همینو میخام. به نظر من چون خیاطه یه بار واسه من دوخته الان واردتر شده و ریزه کاری های لباس دستش اومده. خ پارس لباسای باکلاس نداره ولی این مزونی که من رفتم خیاطش کار بلد بود با این حال من دو بار پرو رفتم و هر بارم کلی ایراد میگرفتم تا عین خود مدل بشه واز اول هم طی کردم که من عین همین مدل و کار تمیز میخام. اخرشم همونی که میخاستم تحویل گرفتم. خودتونم تو پرو دقت کنید مدل لباسو هی با کاری که تنتونه مقایسه کنید که فرقی نداشته باشه .نیوشا جان این خیابون پارس تو نازی اباده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم قبل از اینکه بیای.. توی اینترنت مدل های لباس عروس را ببین تا دستت باشه بیشتر توی چه سبک هایی ...

سلام آراتمیس عزیز...من تو شمال می خوام نمایندگی یه مزون خیلی خوب تهران رو بگیرم..تو شمال خیلی مزون ترک موفق عروس هست...میتونی منو راهنمایی کنی با کدوم مزون قرار داد ببندم