2726
عنوان

خانومایی که طلاق گرفتین بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 89 پست
خواهش عزیزدلم نه شغل خوبی نیست من راضی نیستم اصلا

چرا؟شاید چون زیادی بدبین میشه یا چون با آدمای خلاف وغیره سرو کار داره؟ولی کلا هیچکی از شغل شوهرش راضی نیست من تو اطرافیانم همه اینطورن!

این مستونه اول واس مهریه اقدام کنه فقط وگرنه کلا شوهره یا میگه مهریه ببخش طلاق بدم یا میگه طلاق نمی ...

آره اتفاقا فکر کنم شوهره اینکارو بکنه چون زنه هیچ دلیل قانونی برای طلاق نداره فقط ازنظر اخلاقی باهم تفاهم ندارن!!!!!

ولی از یک طرف زن هم میگه من به هیییچ وجه مهریه مو نمیبخشم!!!! 

آخه تا کِی باید صبر کنه یعنی مرد میتونه تا وقتیکه مهریه میده طلاقشم نده!!!!؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رضایت چی؟خانم چه حقی داره وقتی بچه نداره.مگه ارزشی هن داره غیر زاییدن؟!!!!رسم آدمیت اینه واقعاااا؟!! ...

😖😖😖اره والا

اخه ما تو فامیل داریم اینجوری... زنش بچه دار نمیشد رفت مخفیانه یه زن دیگه عقد کرد....

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
آره اتفاقا فکر کنم شوهره اینکارو بکنه چون زنه هیچ دلیل قانونی برای طلاق نداره فقط ازنظر اخلاقی باهم ...

یعنی اتقدر عوضی باشه

اره میتونه

اون کاری میکنه که بیخسال مهریه بشه طرف

2728
یعنی اتقدر عوضی باشه اره میتونه اون کاری میکنه که بیخسال مهریه بشه طرف

ای وای من فکر میکنم مَرده حتما اینکارو میکنه چون الانم که باهم تفاهم ندارن و همیشه دعوا ست بازم به زنش میگه منکه مشکلی ندارم با اینجور زندگی اگه تو مشکل داری خودتم حلش کن!!!

وکیل بگیر

کلی راه در رو برا جفت طرفا هست

ولی اگه وکیل خوب بگیری راحت میتونی طلاقو به نفع خودت کنی

مشاوره وکالت پنجاه تومنم نیس

اگه راصی بود پرونده تشکیل بده واسه بقیه کارا

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
بچه داره

نه بچه دار نمیشه گویا قبل ازدواج میدونسته واریکوسل داره وحتی خواسته از این طریق معافیت بگیره که گویا در اون حدشدید نبوده وحتی این رو هم به مانگفته بود که مشکل بار وری داره

واقعا چه قدر خوشبینیم هممون خب خدا رو شکر لااقل راحت طلاق بگیره اذیت نشه،پدرشوهرش خیلی پولداره ولی ه ...

والا چی بگم.با مشاور حقوقی صحبت کن.من شنیدم اگه عیب نهمی داشته باشه طرف و از همسر پنهان شده باشه  کلا عقد به هم میخوره.منتها باید ثابت بشه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706