2726
عنوان

پیشکسوت های سایت بیاین😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 18576 بازدید | 927 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال من واسه آزمون بانک ملی امتحان دادم با اختلاف 8 صدم درصد از آخرین فرد قبولی پذیرفته نشدم حال ...

آره من با آزمون استخدام شدم .

اول آزمون هست - بعدش گزینش ( یعنی همون تحقیقات محلی و استعلام عدم سوء پیشینه و ..........)

بعدش مصاحبه 

بعدش معاینات پزشکی .

یک عده ای توی این مراحل حذف میشن - بعضیها هم خودشون انصراف میدن . بعدش میرن سراغ نفرات ذخیره مثل شما .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
آره من با آزمون استخدام شدم . اول آزمون هست - بعدش گزینش ( یعنی همون تحقیقات محلی و استعلام عدم سوء ...

ممنون از جواب کاملتون

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
منم از قدیم نی نی سایت عضو بودم. بیشتر خواننده خاموش بودم. تاپیکای منصوره (من.) رو دنبال میکردم. ی ...

منصوره با تاپیک زایمان طبیعی ش ترکونده بود اونموقع

الان میگن دوتا دختر داره

خدایا،مرا آن ده که آن به
عزیزم نینی سایت ورژنش یه دوره که عوض شد تعداد پست های کاربرها تعغیر کرد به یک بیستم تعداد واقعی شون& ...

اوکی فدات،همیشه سر میزنی؟این مدت زود گذشت؟چقدر برام جالبه هنوز میاین سایت

دنیام دخترم
یه سوال من واسه آزمون بانک ملی امتحان دادم با اختلاف 8 صدم درصد از آخرین فرد قبولی پذیرفته نشدم حال ...

اره عزیزم هیچوقت نامید نباش

این شبها نذر شیر برای حضرت علی کن انشالله که درست بشه

اگرهم اسم درنیاومد دوباره سال بعد اقدام کن بیشتر بخون مطمین باش خدا جواب تلاشهاتو بی نتیجه نمیزاره 

من با چشم خودم دیدم قبول شدکان این ازمونها رو

خدایا،مرا آن ده که آن به
اوکی فدات،همیشه سر میزنی؟این مدت زود گذشت؟چقدر برام جالبه هنوز میاین سایت

من تقریبا این سالها همیشه اومدم در همه ی دوران و جوهای مختلف سایت بودم ولی سعی میکنم فقط تو تاپیک هایی که‌میتونم با تجربیاتم بچه ها رو راهنمایی کنم نظر بزارم تو تاپیک های متفرقه نظر نمیزارم زیاد

خدایا،مرا آن ده که آن به
گلم همش تاپیک در مورد رفلکس دخترم و زردی دخترم و...بوده بچه اولمه سه ماهش شده پیر شدم

عزیزه دلم ،قدیما ک برادرم نوزاد بوده و زردی کرده،همسایمون ب مامانم میگه وقتی از حمام اومدی بیرون،موی خیستو،نوک مو رو اندازه ی نخود بذارید توی دهن بچه.راستش با شنیدن این تجربه‌ها،ادم خندش میگیره،مامانم همین کار رو انجام داده و زردی برادرم‌خوب بشه.ان شااله دختر گلتون زود خوب شه.

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم