2737
2734
عنوان

ایا درسته مطرح کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 51 پست
یک سری مسایل رو میتونین حذف کنین. مثلا خرید ساعت، همه خودشون ساعت مچی دارن واجب نیست حتما واسه عروس ...

واااای از دعوت کردن مهمونی ک نگم براتون رسممون افتضاح به قول شما تا سه پشت اونور تر باید گفت یکیو میگی مثلا میگه چرا داداش منو دعوت نکردن اونم ناراحت میشه همشون باهم نمیاین اینجورن انقد حرص میخورم

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
به هر حال دو شب برنامه هست واسه اون حنابندون هم هزینش کم از عروسی نداره اتلیه و فیلمبردار و دی جی و ...

مرسی گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهش بگوو اون ضرر کنه انگاری شما ضرر کردی یعنی چی خودت درگیر مسائل مالی نکن نظر بعضی کاربر ...

اره از اینکه میگن تجربه دارن خب نصفش درسته اما من اگه بهش فشار بیارم وام بگیره اول زندگی خودمم اذیت میشم

2728
اتفاقا یه سرویس نقره هم برام گرفته نگین دار

عزیزم من النگو نقره با اب کاری طلا با ضمانت یکساله خریدم برا عروسیم اصلا مو نمیزنه با طلا تازه بعدش میشه نقره رو فروخت

چشمان تو آفریقاست.. 
عزیزم من النگو نقره با اب کاری طلا با ضمانت یکساله خریدم برا عروسیم اصلا مو نمیزنه با طلا تازه بعدش ...

جدی چه خوب چجوریه باید خودت نقره بخری ببری ابکاری کنن؟؟؟

جدی چه خوب چجوریه باید خودت نقره بخری ببری ابکاری کنن؟؟؟

ن..من. از گالری لوکس بنظرم تبریز خریدم انواع نقره جات زنانه و مردانه رو دارند انتخاب میکنی برات چنروز بعدچ نقره سفید بخای چ آبکاری طلا میفرستند من الان تل گ.. رام ندارم آدرس بهت بدم ، نقره فروشی تو یزدم دیدم آبکاری طلا میکنن ینی خیلی راحت میتونید پیدا کنید تو گوگل و اینستا ..البته از جاهای معتبر خرید کنید تمام سرویستونم میتونید نقره باابکاری طلا بخرید اینجوری فشارش کمتره النگوها من پنج ماه پیش چهارتا شد سیصدو هشتاد تومن

چشمان تو آفریقاست..