2726
عنوان

از زودپز استفاده میکنید یا قابلمه حفظ ویتامین

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 33 پست
حالا عزیزم میشه منم راهنمایی کنی من اصلا تو قابلمه غذا درست نکردم تاالان  چقد اب تو قابلمه بری ...

من معمولا یه قابلمه کوچولو دارم تو اون خورشت درست میکنم اب خورشت از اول زیاد میریزم که هی نخاد اب بریزی توش !زیرش کم میکنم تا خوب بپزه اخه گوشت دیر میپزه و لازم هست از صبح زود دست به کار بشی 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
من معمولا یه قابلمه کوچولو دارم تو اون خورشت درست میکنم اب خورشت از اول زیاد میریزم که هی نخاد اب بر ...

ممنون عزیزم 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره کلا نقش قابلمه رو داره 

نمیترسی گلم؟والا من یکی چند ساله خریدم برا اولین بار دو هفته قبل توش ابگوشت گزاشتم از ترسم اصلا نزدیک گاز نمیشدم 

چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
نمیترسی گلم؟والا من یکی چند ساله خریدم برا اولین بار دو هفته قبل توش ابگوشت گزاشتم از ترسم اصلا نزدی ...

اولئل چرا ولی الا نه!بستگی به مدل زودپز داره بعضیا واقعا ترسناکن !واسه من تا زمانی که سوپاپش بچرخه یعنی بخار داره تخلیه میشه و مشکلی نداره مدلای حدید که سوپاپ اطمینان هم دارن و احتمال ترکیدنشون خیلی کنه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2728