2733
2734
دهنم آب افتاد دستورشو بده😋

#حلوای_هویج 🥕

هویج : ۱/۵کیلو
آرد شیرینی :۱پیمانه
شکر: ۲پیمانه
هل آسیاب شده : ۱قاشق چایخوری
گلاب: ۱پیمانه
روغن جامد : ۲۰۰ گرم

میتونید نصف کره و نصف جامد بزنید
آرد را تفت داده تا کمی تغییر رنگ بده. هویجهارو درسته بگذارید تا بپزه با آب کم سپس پوست اونو بگیرید سروته هویجهارو بزنید.
هویج رابا شکر و هل میکس کنید و گلاب را درآخر  اضافه کنید میتونید داخل مخلوط کن هم پوره کنید.
آردی که تفت داده بودید را الک کنید و روغن را مخلوط کنید حدودا ده دقیقه تفت بدید. سپس مخلوط هویج را به آرد اضافه کنید. اگه هویج ها تون زیاد نارنجی نبود کمی زعفران اضافه کنید. مرتب حلوارو هم بزنید تا به روغن بیفته و از ظرف جدا شده.سپس بحالت گهواره حلوا را در ظرف بازی میدهیم وبه بالا پرتاب میکنیم تا صاف و یکدست شود.
میتونید برای بار اول با نصف این مقدار درست کنید

☘👩‍🍳 @ashpazi_ba_sarashpazz 👩‍🍳☘

کانال دوم ما سفره آرایی وتزئینات👇

👉 @sofreroyaeeman 👈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نوش جونتون من اب هویج و مربای هوبج دوس ندارم زیاد آیا ممکنه حلوای هویجو دوس داسته باشم؟ همینجوری ...

نمیدونم مزش چطوره ولی خب باید هویج رو دوش داشته باشین دیگه هویج به این خوبی خخخخخخ

این نیز بگذرد
#حلوای_هویج 🥕 هویج : ۱/۵کیلو آرد شیرینی :۱پیمانه شکر: ۲پیمانه هل آسیاب شده : ۱قاشق چایخوری گلاب: ۱ ...

من شکرش رو کم کردم آخه نظراتش گفته بودن خیلی شیرین شد

این نیز بگذرد
2738
خوشت میادمزه نمیده خیالت راحت😊 دستورشاگذاشتم

ممنون گلم

اسکرین گرفتم❤

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دلم بدجوري بستني ميخواد ولي به خاطر ديابت بارداري از خوردنش محرومم🤤قربونت عزيزم 😍

عزیزممم.اشکال نداره گلم  نینیت می ارزه به همه خوردنیهای خوب دنیا.چند وقته دیگه دنیا اومد میخوری😘😘😘😘😘😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزممم.اشکال نداره گلم  نینیت می ارزه به همه خوردنیهای خوب دنیا.چند وقته دیگه دنیا اومد میخوری ...

ان شاالله با سلامتي همسرم و خودم بزرگيو دوماديشو ببينيم خستگي اين روزا از تنم ميره😍

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
2706