2737
2734
عنوان

مادر شوهرم دعوت کردیم😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون راحته ولی من بودم خوراک زبون درست میکردم و مثلا آلبالو پلو البته اگه مادر شوهرم آدم باشه 

اینایی که گفتیو اصلا تا حالا از ۱۰۰متریشم رد نشدم😁😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
من خودم تازگي خونه دوست شوهرم دعوت بوديم دلمه و كوفته و زرشك پلو با مرغ گذاشته بود حالا جمعه ما دعوت ...

اسراف نیس این همه غذا ؟ چجوری میرسونید ماشالله بهتون من سر قورمه سبزی که دیشب پختم هلاکم درومد 

هیچ  
اسراف نیس این همه غذا ؟ چجوری میرسونید ماشالله بهتون من سر قورمه سبزی که دیشب پختم هلاکم درومد 

نميدونم چجوري درست كرده بود دختره ولي فهميدم كه كوفته رو اشتباه نگم زود تر روزاي قبل آماده ميكنه ميزاره فريزر روزش فقط در مياره ميندازه روغن 

در مورد خودمم خدا كمك كنه بايد برسونم ديگه

2738

ولي راستش خودم تا حالا چند نوع نپختم يبار اومدن قومه سبزي فقط پختم و سالاد 😐

آخه اولاي زندگيمم بود و هست زياد وارد نبودم به چند نوع

خوشمزه درستش میکنم

مرغ شکم پر

مرغ درسته تو فر (بریونی، از 24 ساعت قبل توی مواد بخوابونش منظورم زعفرون و پیاز رنده شده و ابلیمو یا اب نارنجه و نمک و فلفله)

جوجه کباب روی منقل

کباب سیخی (توی سیخ چوبی یه تیکه جوجه و بعد یه تیکه فلفل دلمه و بعدش یه تیکه پیاز  بذار توی هر سیخ تقریبا 4 تیکه جا میشه، بعدم تابه رو داغ کن و سرخ کن)

مرغ مجلسی از سایت شف طیبه

ته چین مرغ

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد