2737
2734
عنوان

بچه بيايد چقد ناراحت شدم اين عكسو ديدم☹️☹️☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 43 پست
ب احترام حرف شما پاكش كردم دوست عزيز❤️

نه عزیزم ، شاید حرف من بی جا بود ، بازم پوزش 😘😘

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بی خیال اصلا من کامنتمو پاک کردم 

چرا پاك كني 

من ناراحت نشدم از حرفت فقط فك كردم قيافه ها معلوم نيس آخه☹️😕

حرف شما درسته بايد صورتشونو سانسور ميكردم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نه عزیزم ، شاید حرف من بی جا بود ، بازم پوزش 😘 😘

نه عزيزم خيلي هم بجا بود

ممنون ك ياد آوري كردي🌹❤️

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2728
نه قربونت اين چه حرفيه  درست ميگي من فك كردم قيافه ها معلوم نيس پاكش كردم دوست عزيز😍🌹

دلیل حرف من این بود که خیلیا مثل من تل ندارند و یا دارند این عکس رو ندیدند اونا هم می بینند مشکل فرهنگ مردم هست که از این چیزا عکس می گیرند و فوری نو گروه و خلاصه هر جایی که دستشون میرسه میزارند که حیثیت طرف قشنگ بره ، اصلا این چیزا سوژه ی زیبایی برای لایک و ویو نیست ، کاش یاد می گرفتیم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
چرا پاك كني  من ناراحت نشدم از حرفت فقط فك كردم قيافه ها معلوم نيس آخه☹️😕 حرف شما درسته بايد ...

کاملا مشهود بود گلی 

2738

خب میگین عکس تو اینستا بوده همه دیدن دیگه

حالا اینجا همه ببینن مشکلش چیه؟؟؟ انقد بدم میاد از اینایی ک سر هرچیزی میان گیرو تذکر میدن

خب تو نبین برو بیرون از تاپیک

😍برای خونه دار شدنم یه صلوات میفرستی؟😍