2726
عنوان

بی بی چک مثبت روز نهم انتقال و لکه بینی زیااااد و درد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 12184 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا ۱۱ منم نازگل ۱۳۶۷کاربری قبلیم پاک شد.حتما تاحالا کلی پیام‌دادی امیدوارم حامله شده باشی

سلام به سلامتی ایشالا سالم میان بغلتون

میشه بگید چندمین انتقالتون بود؟

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
2728
سلام مرسی.اولین انتقال بود

به سلامتی تنشون سالم باشه عزیزم برا مام دعا کن

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
مال منم گرم نمیشن.از اول انتقال همینجوری شدم تازه تا ۴روزه اول تبولرز داشتم

سلام عزیزم خوبین ؟ تروخدااااا اگه دیدین جوابم بدین😥

من روز یازده انتقالم هست از دیروز لک بینی افتادم امروز قشنگ ب خونریزی افتادم. منم از شهرستان هستم نمیتونم برم پیش پزشکم و مرکزم...😔

دکترم هما اسکوییان هست بهم شیاف داده هشت ساعتی. و امپول پروژسترون شبی یدونه

عزیزم چیکارکنم ؟ تا پسفردا هم ک کلا دکتر نیس

میشه منم دوتا امپول بزنم امشب؟ به جای یکی

سلام عزیزم خوبین ؟ تروخدااااا اگه دیدین جوابم بدین😥 من روز یازده انتقالم هست از دیروز لک بینی افتا ...

سلام عزیزم.من استارترم.اره مبشه منکه هر شب دوتا امپول پروژسترون میزدم.و استراحت مطلق بودم فقط برای دسشویی بلند میشدمو تمام.دسشویی فرنگی فقط.سه تا برام‌انتقال دادن یکیش افتاد برا همون خونریزی کردم هماتوم پشت جفت هم داشتم .

سلام عزیزم.من استارترم.اره مبشه منکه هر شب دوتا امپول پروژسترون میزدم.و استراحت مطلق بودم فقط برای د ...

مرسی عششششق دلم.. خدا از زبونت بشنوه الهی😍😍 واقعا فقط محتاج دعام . چون آز دادم بتام پایین بود😔 روز یازده بتام دوازده بود. روز سیزده بیست و پنج... و میگن پایینه 😕

سلام عزیزم اگه پیامم میخونید لطفا جواب بدید من انتقال دادم روز ششم تب و لرز و بدن درد شدید داشتم فرداش خوب شدم الان روز دهم هست دل درد پریودی یه لحظه هایی میگیره ول میده، ولی لک اصلا ندیدم به نظرتون مثبت میشه؟ دل درداش عین قبل از پریودی هام هست

آقایون توی تاپیک من نیان وگرنه گزارش میشن