2733
2739
عنوان

ناموسایه امام علی امشب چقدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 74 پست
خواهش میکنم عزیزم، خدا خودش به دلت آرامش بده.میدونم عزیزم یه وقت هایی هر چقد هم بخوای محکم باشی دیگه ...

درکت میکنم,برای تویی ک خاطرات بیشتری باهاش تری قطعا سخت تره,امیدوارم اون دنیا درارامش باشن و همنشین بزرگان,

دختر پاییز
درکت میکنم,برای تویی ک خاطرات بیشتری باهاش تری قطعا سخت تره,امیدوارم اون دنیا درارامش باشن و همنشین ...

خاطرات آدم رو نابود میکنه 😢😢😢

الهی امین

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناموس هیچ کس نیستم  چون کالا نیستم ، شی نیستم ، ملک نیستم انسانم

چطور انسانیتی شد افتاده تو سر یه عده خب مسلمه همه مون انسانیم این اداها چیه دیگه 😒

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓
2728
خاطرات آدم رو نابود میکنه 😢😢😢 الهی امین

عزیزدلم.حالا من خاطره زیادی ندارم فقط خوبیاش خوبیاش,پدرمن خیلی جوون بودن توسن ۳۵سالگی از دست دادم,خیلی دوسم داشت و هیچوقت حتی بهم اخمم نکرد,

دختر پاییز
2738
عزیزدلم.حالا من خاطره زیادی ندارم فقط خوبیاش خوبیاش,پدرمن خیلی جوون بودن توسن ۳۵سالگی از دست دادم,خی ...

بمیرم عزیزم بابات خیلی جون بوده😢😢😢

همین مهربونی هاشون آدم رو نابود میکنه، خواهرم همیشه میگه ای کاش بابامون یه بار دعوامون میکرد عصبانی میشد اینقد دوسمون  نداشت  لااقل الان اینقد از دوریش عذاب نمیکشیدیم. متاسفانه من موقع مرگ بابام کنارش نبودم، چند روز قبلش بهم زنگ زد کی عید بشه بیای اصلا تحمل اتاق خالیت رو ندارم، صداش هنوز توی گوشمه قربون صدقه ام میرفت، وقتی برگشتم بابام رفت منو ندید، میسوزم از نبودش میسوزم😢😢😢

بمیرم عزیزم بابات خیلی جون بوده😢😢😢  همین مهربونی هاشون آدم رو نابود میکنه، خواهرم همیشه میگ ...

وای خدایا,چی کشیدی....هووووففف,منکه رفتم چقد اب خوردم با یه قرص فارنژیک بلکم اروم بگیرمو این بغضم با اب بره پایین اما نمیره,خدایا امشب به دل مادوتا نگاه کن,هیچ دختری رو بی بابانکن

دختر پاییز
وای خدایا,چی کشیدی....هووووففف,منکه رفتم چقد اب خوردم با یه قرص فارنژیک بلکم اروم بگیرمو این بغضم با ...

داغون شدم نابود شدم توی دوماه 10 کیلو وزن کم کردم کار هر روزم اورژانس و دکتر بود، بعد چند ماه دیگه به خاطر مامانم سعی کردم لااقل وانمود کنم خوبم،  چون الانم تا اشک توی چشمام جمع میشه به جوری نگاهم میکنه دلم نمیاد اشکش رو دربیارم. الهی آمین 

ما که با دردی که تا ابد گوشه قلبمونه میسوزیم و زندگی میکنیم😢😢😢

عزیزم سعی کنی یه جوری خودت رو با دخترت سرگرم کنی کمتر فک کنی. خدا به دلت آرامش بده

داغون شدم نابود شدم توی دوماه 10 کیلو وزن کم کردم کار هر روزم اورژانس و دکتر بود، بعد چند ماه دیگه ب ...

مرسی عزیزم توهم همینطور,هوای مامانتو خیلی داشته باش,سالای اول چون میتونه راحت ابراز کنه و گریه کنه خوبه,سالای بعد خود خوری و دلتنگی و تنهایی و افسردگی,,,مامان من خیلی داغونه,دلش به دختر من خوشه فقط,,,خدا کمک هممون کنه

مرسی گلم ک گوش شنوام بودی سبک شدم یجورایی,

برم نماز بخونم,صبحت بخیر باشه,منم دعا کن,

دختر پاییز
مرسی عزیزم توهم همینطور,هوای مامانتو خیلی داشته باش,سالای اول چون میتونه راحت ابراز کنه و گریه کنه خ ...

فدات عزیزم، خدا مادرتون رو برات حفظ کنه 

انشاءالله خدا همیشه به دلت آرامش بده. انشاءالله روح پدرامون هم در آرامش ابدی باشه.

قبول باشه عزیزم🌹🌹🌹

چطور انسانیتی شد افتاده تو سر یه عده خب مسلمه همه مون انسانیم این اداها چیه دیگه 😒

خام محترم من نظر و عقدەی خودم رو گفتم و یادم نمیاد شما رو ریپلای کردە باشم

حاا  حرف من اداس ، ژستە ، یا ناخوشایندە برای شما ، میتونید نخونید , بە همین آسونی😊

2706