2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی؟؟خوشییییی؟نی نی خاله خوبه؟😍😍😍😍😍😍

کجایی بی معرفت مامان ذلیل😁😁😁😁😁

اگه میدونستم با اومدن نی نی اینجوربی معرفت میشی عمرا میذاشتم باردار بشی😁😁😁😁😁

یادت میاد چه نقاشی هایی تحویل جامعه میدادی؟ چه خنده ها رو لب میاوردی؟ بیا شبا تاپیک بزنیم حال کنیم😔😔😔😔😔همه قدیمیا رفتن این نود و هشتادیا گودزیلا سایتو تصرف کردن😒😒😒😒😒

سلام عزیزم خوبی؟؟خوشییییی؟نی نی خاله خوبه؟😍😍😍😍😍😍 کجایی بی معرفت مامان ذلیل😁😁😁😁😁 اگه مید ...

سلام عزیزدلممم خوبم تو خوبی اونم خوبه سلام داله بخدا شانس ک ندارم کلی اذیت میکنه گریه و جیغ شبا تا صب بیدار دیونه شدم کلا درگیر کارا ارایشگریمم ک بودم بخاطر همین وقت نمیکردم سایتم ک یه مشت دروغگو و بی ترببت ریختن توش کاش پاکسازی بشه عشقمی ک چیکار میکنی چخبرا خوشی؟😍😍😍😍😍

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
سلام عزیزدلممم خوبم تو خوبی اونم خوبه سلام داله بخدا شانس ک ندارم کلی اذیت میکنه گریه و جیغ شبا تا ص ...

خداروشکر که خوبین عزیزم 😍😍😍😍😍منم خوبم گلم میگذرونیم با درس و خونه داری😑😑😑😑😑

گفتم بیام یه حال و احوالی ازت بگیرم نبودی چندوقته دلمون برات تنگیده بود عزیزم😢😢😢😢😢

ارره والا یه مشت بی جنبه و دروغگو و خل و چل ریختن توسایت 😠😠😠😠😠

خداروشکر که خوبین عزیزم 😍😍😍😍😍منم خوبم گلم میگذرونیم با درس و خونه داری😑😑😑😑😑 گفتم بیام یه ...

عزیزدلمی انشالله موفق بشی تو درسات خاهری و همراه با موفقیتات کوچولوهاتم بیان تو دلت همش فک میکنم تو دوقلو میاری😍😍😍😍دست درد نکنه یادم کردی عزیزم منم خییییلی دلم تنگ شده بود برات😍😍😍😍

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
عزیزدلمی انشالله موفق بشی تو درسات خاهری و همراه با موفقیتات کوچولوهاتم بیان تو دلت همش فک میکنم تو ...

ممنونم عزیزم برام دعاکن تو این شبها پنجشنبه ان شالله تخمک کشی دارم همه چیز خوب پیش بره اخه اونسری قبل انتقال بهم گفتن جنینام پوچ شدن همه😢😢😢😢😢😢😢

ممنونم عزیزم برام دعاکن تو این شبها پنجشنبه ان شالله تخمک کشی دارم همه چیز خوب پیش بره اخه اونسری قب ...

انشالله ک امام حسین مراد دلتو میده یعنی مطمئنم میده تو این روزا 😍😍😍😍😍انشالله دفعه دیگ ک برام پیام گڋاشتی خبر بارداریتو بهم بدی عزیزدلمممم کلی دعات میکنم 😘😘😘😘ب دفعه قبلم فک نکن ب این فک کن ک این سری همه چی خوب پیش میره و دوقلوهات تو دلت وول میخورن تا نه ماه دیگ😍😍😍

انشالله ک امام حسین مراد دلتو میده یعنی مطمئنم میده تو این روزا 😍😍😍😍😍انشالله دفعه دیگ ک برام پی ...

ممنونم گلم از انرژی مثبتت😍😍😍😍😍😍 توکل میکنم به خدا که ان شالله اینسری همه چی خوب پیش بره حتما خبرشو بهت میدم عزیزم 

ممنونم گلم از انرژی مثبتت😍😍😍😍😍😍 توکل میکنم به خدا که ان شالله اینسری همه چی خوب پیش بره حتما خ ...

فداتشممم عزیزدلممم😍😍😍😍😍😍منتظر خبرای خوبت میمونم