2726
عنوان

چیکار کنم خالم مادرم ارتباطشون قطع شه

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 37 پست

دوست داره ازبقیه تغذیه کنه خداصبرتون بده

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

عروس یگی از آشناهامون شوهرش معتاده دختره خانواده ی درستی نداره ک حمایتش کنه بچه اولش دختر میشه اینم چون کسیو ندارعپه تو زندکی دلش پسر میخاست چند بار باردار شد نتیجه ش ۴ تا دختر شدن با ی شوهر معتاد ک اونم با خانواده شوهر تو ی اتاق زندگی میکرد و شوهره اصلا کار نمیکرد وقتتی دید دختراش تو بدبختی گیر افتادن تازه فمید چ غلطی کرده با هزار بدبختی رفت ب وام گرفت تو ی روستا رفت ی زمین گرفت اندازه وامش😭😭😭😭😭ادامه داره بگم ادامشو🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این واقعا نداره اما خب برن سرکار  الان بقیه چیکار کنن شوهرش سرکار نمیره؟؟؟ اصلا به بقیه چه& ...

کسی که نداره پولو باید به خورد جیبش خرج کنه نه اینکه مثل میلیاردرا خرج کنه

عروس یگی از آشناهامون شوهرش معتاده دختره خانواده ی درستی نداره ک حمایتش کنه بچه اولش دختر میشه اینم ...

خب بگو عزیزم

اما خاله جان من وام میگیرن ضامنشم داییام شدن نپرداختن داییام پرداختن هرباررر

دیگه ضامنشم نمیشه کسی

2728
عروس یگی از آشناهامون شوهرش معتاده دختره خانواده ی درستی نداره ک حمایتش کنه بچه اولش دختر میشه اینم ...

دقیقاااا ببین داییم پولش داد گفت برو گوشتی چیزی میگی نداری بخر

گوشی لمسی قبلیشو گذاشت کنار یکی دیگه خرید اخه مدل جدید میخاستن خانم

خب بگو عزیزم اما خاله جان من وام میگیرن ضامنشم داییام شدن نپرداختن داییام پرداختن هرباررر دیگه ضام ...

این واسه نجات خودش و بچه هاش خیلی تلاش میکنه بیچاره بی کسس و تنهاس

روستاییا خیلی با غیرتن وقتی فهمیدن وضع شو۶رش چطوره هر کدوم ی چیزی براش خرید مصلاح ساختمان میگم براش ی اتاق  و سرویس بهداشتی ساختن تا دختراشو بیاره از اون خونه نجات بده آخه هنشون معتادن بودن خانواده شوهرشو میگم بعد چون مجردی دوره خیاطی دیده بود قسطی ی چرخ گرفت و شروع ب خیاطی کرد تا قسطاشو پس بده تازه صبحا میره سر زمینا کار میکنه تا ظهر بعد از اون خیاطی تا تونست خودشو بچه هاشو جم کنه طلاق نگرفته ولی اصلا اجازه نمیده شوهرش بیاد تو خونش 

خب اگه خالمم یه تکونی میداد بخودش یه چیزی 

داییام براشون یه وانت خریدن بار میوه بفروشن میگه شوهرم نمیتونه

مادربزرگمم تو خونه راهش نمیده چون چندتا خاستگار عالیشو به بهونه قدش کوتاس پوستش فلانه بهمانه رد کرد بقول مادر بزرگم دنبال قیافه بود حالا بخوره

سر ازدواج با شوهر خالم تو رو همه وایسادحالاهم..........