2733
2734
عنوان

خانم ها باردار ماه نهم ...هفته 37

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 71 پست
عزیزم دلم خیلی پره خیلی  روزی که خواهرم اومد کمکم بنده خدا یه بارش عید بود که گفت بهشون نگو من ...

عزیزم مشکل از خودته صد در صد 

ببین گلم منم این رفتارها شاید بذترش تو خانواده شوهرم هست اما تو نقطه ضعف شده برات از چی آخه می ترسی

بین خیلی راحت بگو نمیتونم به شوهرت بگو. چکار کنم بگو مادر خواهرت بیان کارا کمکم وگرنه کارگر بگیر اینجور تا آخر عمرت نمی تونی زندگی کنی که 

بعدم با احترام و زبون بازی باید خرشون کنی 

ببین تو باید بگی بخای بگن بی عرضه چه اشکال داره والا از این شرایط ترس دلهره که توشی بهتره

ببین عزیزم الان باید میخت سفت کنی نه با بی احترامی با مهربونی شیرین زبونی خودت بزن اون راه بنداز کارات گردنشون ناراحتم نشو چیزی گفتن پوست کلفت باش بعدم کار خونه کار سختی نیس خاهر مادرت که آمدن مثلا کمکت بگو اونا جلو مادر شوهرت بگن بهت پاشیم یکم کمکت کارات کنیم حامله ای گناه داری فلان بلد باش خاهر من 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
اگه امکانش هست بمون خونه خودت و مادرتون بیاد پیشت تا فکرت اینطرف نمونه حالا اگه رفتی هم با مادرشوهر ...

عزیزم گفتم که گیر چه خانواده ی عجوبه ای افتادم مامانم بنده خدا هر سری اومده از اودنش پشیمون شده 

جارینم موند خونه ی خودش و نرفت خونه ی مادرش اما مامانش اومد کمکش نمیدونی چه بالایی سرش اوردن 

حالا مادرجاریم بنده خدا از صبح تا غروب میومد و شبا رو نمیموند اما اینا چنان بلایی سرش اوردن و شبا اینا میرفتن سر میزدن کلی سر جاریم منت کردن 

حالا من مامانم اصلا شرایطشو نداره چه خونه ی خودش چه اینجا ازم مراقبت کنه اما بخاطر اینکه دهن اینا بسته بشه و منتی به سرم نباشه میرم خونه ی مامانم 

حالا اینا شوهرمو یاد میدادن که بنده خدا مادرزنت شرایطش طوری نیست از ارزو نگه داری کنه بذار بمونه خونه ی خودت ما هواشو داریم 

به شوهرم گفتم ببین اگه شده برم خونه ی مامانم و مجبور بشم کارامو خودم کنم میرم اما منت نمیکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکل از خودته صد در صد  ببین گلم منم این رفتارها شاید بذترش تو خانواده شوهرم هست اما تو ...

مرسی راست میگی اما گلم تو که نمیدونی تا اخر عمر همش اینا میخوان از اینکه خونم نامرتب بوده و کمک کردن بگن 

چون شاید توظاعر هواتو دارن اما بعدش کلی منت به سرت میذارن اخه همرو به چشمم دیدم که چقدر پشت جاریم گفتن

جاریم رفت زایمان خونش یه جارو برقی میخواست و یه گردگیری 

خواهرشوهرم رفت تمیز کرد بعد میگفت وااااا یعنی فلانی نمیتونست نشته بود گردگیری کنه 

یا تو بیمارستان گیر داده بودن به جاریم که ما پیشت میمونیم بعدا کلی منت سرش گذاشتن

الانم میگن مامان ارزو شرایطشو نداره بره بیمارستان اما من از مامانم خواهش کردم خودش بیاد

اگه خواهرم بیاد مادرشوهرم اینا جنگ میندازن بخاطر همون میگم مامانم باشه 

حالا جلو شوهرم میگن ما میریم مراقب ارزو میشیم منم هر چی میگم راحت نیستم متوجه نمیشن 

اخر شوهرم گفت ارزو میگه بخوام برم دستشویی و...با مادرخودم راحتم و نمیتونم با خواهرات برم

پس اصرار نکنید 

ببین اگه از رو خوبی بود و منتی به سرم نبود من از خدام بود ازشون کمک بگیرم اما بعدا میدونم چی تو انتظارمه

2731
به قول دوستمون بهتره با زبون خوش و محکم بودن نظرتو بگی.  البته با این شرایط خونه مامانت بمونی ...

خیلی این روزا ذهنم مشغوله دیگه بیخیال استرس درس و دانشگاه شدم الان فقط استرس زایمان و بعدش رو دارم 

اصلا نمیتونم با خودم کنار بیام و منت به سرم باشه الهی خدا خودش به همه ارامش بده برام دعا کنید 

خیلی این روزا ذهنم مشغوله دیگه بیخیال استرس درس و دانشگاه شدم الان فقط استرس زایمان و بعدش رو دارم&n ...

نگرانی و استرس همیشه هست و میتونه این روزاتو خراب کنه

یا خدایی نکرده یه اتفاقی واسه خودت یا نی نی بیفته

همه چیز رو بسپار بخدا و واسه خودت کارای آرامش بخش انجام بده برین پارک آروم قدم بزن و حموم آب ولرم هم خوبه

این روزا میاد میگذره به خودت سخت نگیر 

چه معلوم بقیه هم اصلا به شرایط شما فک میکنن یا نه فقط به خودشون

پس الان خود خواه باش و به خودت برس حیف یه مادر تو این شرایط و یه نی نی ناز نیست که بخاطر رفتار چند نفر حالشون بد بشه

الان هر چی آروم تر باشی زایمان و دوره نقاهت بهتری خواهی داشت

نگرانی و استرس همیشه هست و میتونه این روزاتو خراب کنه یا خدایی نکرده یه اتفاقی واسه خودت یا نی نی ب ...

الهی فداتشم که با حرفات آرومم کردی 

انشالله نی نیتونو همگی سالم بغلش کنید انشالله خودتونم سلامت باشید 

ممنونم عزیزم

مرسی راست میگی اما گلم تو که نمیدونی تا اخر عمر همش اینا میخوان از اینکه خونم نامرتب بوده و کمک کردن ...

بخدا عین خونواده شوهر من ...اما من مامانم اینا شهرستان بودن اونا عین لاش خور میومدن میموندن بهم می گفتن. باید کارا خونت کنی ورزش بشه از بس حرصم دادن بچم نموند...اما الان دیگه ادمشون کردم همیشه با خوبی آدم جلو نمیره بعضی وقتا با جنگ دعوا ...اما من یکم سیاست نداشتم با پنبه سر ببرم...شما خیلی محترمانه بگو خواهرم مادرم آمدن کمکم بعدم نمیتونم بعدم آمدن بیان بشیتن تا کور بشن بعدم بگو بیمارستان مامان راحتم کلا خودت هی بگو شوهرتم بگه خودت با جاریت مقایسه نکن من نخاستم مث جاریم باشم اونا زورشون گرفت اما دیکه هر چی پشت سرم بگن به یه ورم میگیرم میگم همه مث هم نیستن من اینجوری ام تمام🤗

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
سلام عزیزان منم هفته ۳۷ هستم و سز دوممه شبا خواب ندارم و سنگین شدم و استرس عمل دارم

عزیز دلم ...مث من ...اما استرس بزار کنار منم یه هفته استرس دارم هیچ اتفاقی نیفتاده ایشالا هممون راحت زایمان میکنیم 

سلام من امشب 36 هفته ام تموم میشه شکم وکمرم درد داره دیشب خیلی اذیتم کرد حالا یکشنبه نوبت دکتر دارم ...

آره عزیزم شما رو یادمه تاریخ من و شما فقط یک روز فرقشه🤗🤗

منم فردا شب سونو دارم امید دارم همون تا20 سزارین بهم بگه بیا اگه نه همون30 خرداد طبیعی زده سونو قبل 

درد کمر منم درد میگیره خوب،میشه طبیعی هست