2737
2734
مرسی عزیزم زهره خاله مادر من و کبری مادر من

کبری مگه دخترداداشش نبود گیج شدم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

خانواده مهسا ب عنوان خانواده نامزد مهرداد نیومدن مراسم؟

ک اونجا مثلافریبرز و زهره همو ببینن

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برات مینویسم  ای فرشته زمینی که سنگ محکم صبروبردباری هستی...تودلت پاکه وضمیرت روشن.ایمانت محکم واستوارومقاوم..ای بانوی سرسارازمهرومحبت...ازبهتربن هاهستی چون خداهمیشه انسانهای مهربان ودل پاک روموردامتحان خودش قرارمیده....این چندکلمه وصف توبود...ریانمیکنم ولی ازخدابرایت طول عمرباعزت وسربلندی جان وروحت روخواستارم...حسبی الله ونعم الوکیل ...

من بدبودم توچرابابدی کردن خودت روبیش ازحدخوارکردی...گناه تنهایی من تاابدگردن توست..
برات مینویسم  ای فرشته زمینی که سنگ محکم صبروبردباری هستی...تودلت پاکه وضمیرت روشن.ایمانت محکم ...

ممنون بابت همدردیت عزیزم چه متن زیبایی  دل نوشته ات حاکی از ضمیر پاک شماست با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیزم

2738
ممنون بابت همدردیت عزیزم چه متن زیبایی  دل نوشته ات حاکی از ضمیر پاک شماست با ارزوی موفقیت برای ...

خواهش میکنم....شماهم پیروزوپاینده باشید

من بدبودم توچرابابدی کردن خودت روبیش ازحدخوارکردی...گناه تنهایی من تاابدگردن توست..