2703
2553
عنوان

بچه ها تابلوفرش دستبافت بخرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2501 بازدید | 42 پست
تابلو فرش من دو سال پیش دستباف ۴ تومان میدیدم الان فک نکنم مناسب گیرت بیاد مگه اینکه کار کرده بخری ب ...

گلاب پاش يك متري؟؟؟؟خريدي؟كجا گذاشتي؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
آخه شوهرم موافق خرید طلا نیست. همش فکر میکنه پول اضافی رو باید باهاش طلا خرید

عزیزم من خواهرم یه فرش داره خودش بافته میفروشه اگه دوس داری عکس بفرستم و قیمت بپرسم

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه ملیح وسایل پذیرایی هم لازمه  همه رو نمیشه برنز و نقره گرفت. الان ک قیمتا سر ب فلک کشیده، قب ...

اره الان نمیشه ببین من یه دست ۱۸ نفره لومینارک اصل خریدم با یه چینی خارجی ۱۸ نفره هر کدومشون الان حدود ح تومانه اصلا هم استفاده نکردم یه دست ۱۸ نفره زرین خریدم یه تومان اون و استفاده میکنم پشیمونم از خرید اون دو تا میگم کاش چند تیکه نقره خریده بودم شیک ترم بود کمترم جا میگرفت یه دست ۱۸ نفره چینی ایرانی بخر واسه پذیرایی و مهمون بقیه رو هر چقد تونستی فلز با ارزش بخر که هم زیباست هم خراب نمیشه هیچوقت هم ارزشش حفظ میشه

2456
اره الان نمیشه ببین من یه دست ۱۸ نفره لومینارک اصل خریدم با یه چینی خارجی ۱۸ نفره هر کدومشون الان حد ...

درسته عزیزم

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
اره الان نمیشه ببین من یه دست ۱۸ نفره لومینارک اصل خریدم با یه چینی خارجی ۱۸ نفره هر کدومشون الان حد ...

چيني خارجي اتو عكس داري؟من دنبال يه سرويس چيني خارجي ظريف و ساده و گرد هستم سفيد ميخوام بخرم ازت  البته من كار ساده ميخوام واسه دم دستم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

دید اقتصادی داری، خیلی خوبه. آفرین. ملیح خانم شما باشی تابلوفرش دستبافت میخری یا قالیچه یا ظروف نقره و برنج؟ ک هم برای دکور بشه و هم قابل فروش باشه در مواقع نیاز. مثلا 5 میلیون ندم ی چیزی به درد نخوره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2714
چيني خارجي اتو عكس داري؟من دنبال يه سرويس چيني خارجي ظريف و ساده و گرد هستم سفيد ميخوام بخرم ازت &nb ...

گذاشتم ولی نمیفروشم😊 از فروختن خوشم نمیاد ولی نخر اینقد ظریف و نازکن زود خورد میشن

دید اقتصادی داری، خیلی خوبه. آفرین. ملیح خانم شما باشی تابلوفرش دستبافت میخری یا قالیچه یا ظروف نقره ...

همه شون قابل فروش ان اما من عاشق نقره ام واقعا زیبان فقط نقره از نقره اهتمام اصفهان بخر هم ارزونتره هم نقره اش خیلی خوبه