2410
2553
عنوان

مردها چندبار عاشق میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3279 بازدید | 27 پست
😂😂دیدمش عاشق یکی دیگ میشه باز عاشق زنش میشه

والا مردا عجوبن😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی اینا که نوشتی ازمحالاته....خودتو گول نزن....به بقیه خانومای بی تجربه هم دروس اشتباه یاد نده....خواهرای گرامی اکثر مردا تاسی سالگی پنجاه تا عشق روتجربه کردن وشما پنجاه ویکمی هستین که البته اخریش هم نیست وتا صدسالگی به هزارتا هم میرسه

2456
اسی اینا که نوشتی ازمحالاته....خودتو گول نزن....به بقیه خانومای بی تجربه هم دروس اشتباه یاد نده....خ ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای خدا

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
اسی اینا که نوشتی ازمحالاته....خودتو گول نزن....به بقیه خانومای بی تجربه هم دروس اشتباه یاد نده....خ ...

ولی دقت کنید ک منظور من عشق هست همونی ک یکبار اتفاق میوفته اونایی ک شما میگی بعله میدونم دوست داشتنای الکی و هوس هستن

اونا همش هوسه من دارم راجب عشق میگم

دراین مورد هم باید بگم خود مردا به همه ی این صدمورد میگن عشق و خودشون هم نمیتونن تشخیص بدن که ازصدمورد هوسشون کدوم عشقه....آخه اگه عشق بود که دیگه دنبال هوس نمیرفتن

2714
خیلی دوسش دارم فک کنم ی چهار سال پیش شبکه جم میداد😍😍

اره من همشو دیدم تازه به این نتیجه رسیدم میشه چند نفرو هم زمان دوست داشت😐😐😐😂😂😂😂😂😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃