2733
2734
عنوان

تروخدا بیایین یه لحظه دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی که همه اش هم میخورد باز هم چیزی نمیشد..... نگران نباش فردا کله صبح بیدارت میکنه توپ توپ میاد ...

انشاالله عزیزم خیر ببینین

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

نده عزیزم.خطرناکه.دور ازجون بچت مرگ ناگهانی میاره هااا!!!شربت پلارژین بده.منم به بچم میدم عالیه‌.گیاهیه.روزی سه بار بدی بعد یه هفته خوب میشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
انشاالله عزیزم خیر ببینین

کلا ساختار دارویی کودکان جوری هست که اگر زمان و مقدارش هم البته در حد معقول نه خیلی زیاد تغییر کنه به بچه صدمه نمیزنه، یعنی مثل داروی بزرگسالان نیست، راحت برو بخواب 

✨لطفا برای حاجتم دعاکنید...غریبو بیکسم😔منم مثل خواهرتون🙏🏻💖
نده عزیزم.خطرناکه.دور ازجون بچت مرگ ناگهانی میاره هااا!!!شربت پلارژین بده.منم به بچم میدم عالیه‌.گیا ...

دور از جون همه بچه ها😟

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
دور از جون همه بچه ها😟

دور جون.خدا نیاره اون روزو.نترس هیچیش نمیشه.😁منظورم کلا بود.کلا نده بهش.یه چیز بدون عوارض بده که خیالت راحت باشه.بچه من فاویسم داره به خیلی از داروها حساسیت داره من پلارژینو باخیال راحت میدم.خیلی خوبه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
دور جون.خدا نیاره اون روزو.نترس هیچیش نمیشه.😁منظورم کلا بود.کلا نده بهش.یه چیز بدون عوارض بده که خی ...

آخه متخصص نوشته 

من خودم کوه استرسم ولی چاره ایی نداشتم یک هفته اس سرفه امون بچمو برده خدا کنه انشاالله همه بچه ها سلامت باشن

2738
آخه متخصص نوشته  من خودم کوه استرسم ولی چاره ایی نداشتم یک هفته اس سرفه امون بچمو برده خدا کنه ...

میدن ولی باید حواست باشه.من پیش چندتا متخصص واسه بچم پرونده باز کردم ولی بهترین پزشک واسه بچه مادره.بچم به چندتادارو حساسیت داشت هرچی میگفتم ندید بچم حساسیت داره میگفتن من دکترم یاتو!!؟😐دلشون نمیسوزه که.😐

یبار پسرم‌بدجوری سرفه میکرد تاحالا ۴ بار خروسک گرفته مادرم گفت داروی گیاهی بده اینا همه شیمیایه ... گفتم واااا ینی چی بچه داره خفه میشه بردم بهترین دکتر همون دارو گیاهیارو برام تجویز کرد 😑😑😑الکی ۴۰ ویزیت دادمو ۵۰ پول دارو 😑😑😑 

....
آخه متخصص نوشته  من خودم کوه استرسم ولی چاره ایی نداشتم یک هفته اس سرفه امون بچمو برده خدا کنه ...

سعی کن دم کرده عناب بدی.. چهارتخم ...تو داروخونه ها هم اینارو میفروشن انقد دارو الکی نده 

....