2726
عنوان

داستان ناباروری من و به آرزو رسیدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اون خانم تخمک گرفتم  20سالش بود  با اسپرم شوهرم  دوتا جنین گرفتم گذاشتم تو رحم ...

مبارکتون  باشه   عزیزم .    تبریک    فراوان. .  برای همه ی  ارزومندان   دعا کن   .   انشاالله     صحیح  و سالم   مراحل بارداریت بگذره       و    نی نی های  خوشگل و  سالم   صالح   و   باهوش  بیان   تو بغلت    . 

2728
نه غریبه  خود بیمارستان معرفی کرد من دیگه نمیبینمش

شما خیلیییی سختی کشیدی باورم نمیشد وقتی داستانتونو میخوندم

همیشه فکر میکردم خودم خیلی سختی این راهو پشت سرم گذاشتم

شما جای حرفی باقی نذاشتی عیول داری هوارتا

الهی فرزندت صحیح و سالم بیاد بغلت و توی دامنت سر و سامان بگیره

😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
فدات شم عزیزم

میشه برای مامان شدن منم امشب دعا کنید 

خیلی منتظرم بخصوص این ماه😍

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.