2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثرا شوهرم تکون نمیخوره اما من زیاد وول میخورم شوهرم از پشت بغلم میکنه یه دستش از زیر سرم یه دستشم ...

خخخ منم خیلی وووول میخورم   

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2728
بده ک  اینطور .اخه میگن بچه رابزه زن و مرد رو عمیق تر میکنه ..هی

والا چون نزدیک ۱۲ سالی میشه که با هم دوستیم خوب در جریان زندگیشون هستم . 

از وقتی بچه دوم دنیا اومده فرسنگها از هم دور شدن ، من خیلی خوب متوجه افسردگی دوستم میشم . و ریشه این حالشم معلومه که از کجاس.دوستم میگه بیشتر وقتا وقتی شوهرم از سرکار میاد شام و که میخوره مسواک بعد میره اتاق خودش میخوابه.

گوشی شوهرشم نوکیا ساده ست . از اون مردای خیانتکارم نیست .

ولی با این روشی که اون آقا پیش گرفته ، قشنگ معلومه که آینده خوبی در انتظارشون نیست. واقعا کمبود محبت داره . 

والا چون نزدیک ۱۲ سالی میشه که با هم دوستیم خوب در جریان زندگیشون هستم .  از وقتی بچه دوم دنیا ...

خوب دوستتون مشاوره رفته .یک کاری کنه برای زندگی .این روش خوبی نیست .

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

جدا  یعنی اتاق جدا؟

من و شوهرم و بچه هام تو یک اتاق همه باهمیم اما من و شوهرم کنار هم نیستیم ....الان چند سالی میشه ....ولی خیلی رابطمون خوبه شکر خدا و عاشق همیم ...من دوست دارم برای خواب راحت باشم 

2738