2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخ چیه

✅ روش های طبیعی افزایش سایز سینه ها :

👍 حداقل دو تا سه بار در هفته سینه ها را با روغن زیتون ماساژ دهید اینکار به سفت شدن پوست و بازگشت قوام آن بسیار کمک خواهد کرد.

✍ ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن خراطین که موجب افزایش #استروژن و حجیم شدن سینه میشود.

👌  شنبلیله یکی از پرطرفدارترین گیاهان برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها است چرا که شامل ترکیباتی است که سطح هورمونهای مرتبط با شیردهی مانند استروژن و پرولاکتین رو افزایش میده.

💠 تمرین شنا
💠 پمپ های بزرگ کننده

┅مشاور طب سنتی هستم گروه دارم تل اینم ایدیمه  دوست داشتی بیا بازم سوال داشتی ج میدم 

@tahereh_nn

نه اثر نداره خواهرشوهرم خودشون مطب دارن شوهرش دکتر زیبایی انجام میدن انواع دستگاههای بادکش اینارو دا ...

شوهرش نقش ی دستگاه و نمیتونه اجرا کنه

خودت باش.مگ خودت چشه:/
2731
شوهرش نقش ی دستگاه و نمیتونه اجرا کنه

اصلا به اون مورد ربطی نداره 

نه بارداری نه شیردهی نه ازدواج هیچکدوم چربیه ناحیه سینه رو نمیتونه افزایش بده 

تنها راحش پروتزه که به عوارضش نمیارزه

اصلا به اون مورد ربطی نداره  نه بارداری نه شیردهی نه ازدواج هیچکدوم چربیه ناحیه سینه رو نمیتون ...

والا اگ بدا من و ببینی بعد ازدواج چی شده

خودت باش.مگ خودت چشه:/
والا اگ بدا من و ببینی بعد ازدواج چی شده

خب بعضیا ژنتیکی بدنشون تغییرات بعد ازدواج رو نشون میده همه اندام هاشون تغییر میکنه. مث سن هست مثلا یکی بعد ۳تا بچه انگار اصلا ازدواج نکرده یکی دوماه بعد ازدواج زنونه میشه برجسته و پخته میشه چهرش.

کاملا ژنتیکیه 

2738
✅ روش های طبیعی افزایش سایز سینه ها : 👍 حداقل دو تا سه بار در هفته سینه ها را با روغن زیتون ماساژ ...

شنبلیله چطور مصرف کنم واسه بزرگیش)؟؟؟؟

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏
نه اثر نداره خواهرشوهرم خودشون مطب دارن شوهرش دکتر زیبایی انجام میدن انواع دستگاههای بادکش اینارو دا ...

واقعا راس میگین من آخه با یه خانم حرف زدم‌گف تاثیر داره گف مال من بزرگ و سفت و گرد شده

واقعا راس میگین من آخه با یه خانم حرف زدم‌گف تاثیر داره گف مال من بزرگ و سفت و گرد شده

بخدا اصلا تاثیر نداشته دیگه خواهر شوهر من که دستگاه مال خودشون بود خودشو بسته بود به دستگاه 😂