2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم بتونی فراموشش کنی  میدونی اگه آدمی بهتر از اون سر راهت قرار بگیره میتونی فراموشش کنی& ...

شوهرم هزار برابر ازاون اخلاقش رفتارش بهتره از همه نظر شوهرم بهتره حتی خودمم دوستام مسخره میکردن ک عاشق اونم چون خودم خیلی سرترم ازش

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2728
شوهرم هزار برابر ازاون اخلاقش رفتارش بهتره از همه نظر شوهرم بهتره حتی خودمم دوستام مسخره میکردن ک عا ...

خب پس باید خداروشکر کنی ادمای خوب زندگیتو دوست داشته باش و به اونا فکر کن دنیا دو روزه 

من مال پنج سال قبلم بیخود از تو توقع داره قلبم 

من زمان مجردیم یکی از فامیلای مامان نزدیک سه سال خاستگارام بود ولی داداش مخالف سر سخت بود همه راضی بودن غیر از دادشم نشد که نشد بعد از چن سال با شوهرم ازدواج کردم ولی الان که زندگی خودمو وزندگی اونو میبنم میگم خدا یا شکرت که نشد به تقدیر شک نکن 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
دعا کن برام یا فراموشش کنم یا بهش برسم که واقعا خستم  

انشالله اگه صلاحته بهش برسیو خوشبخت بشی گلم قدر تموم لحظه هاتو بدون

اووف شبیهه مادربزرگا حرف زدم😅

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2738
انشالله اگه صلاحته بهش برسیو خوشبخت بشی گلم قدر تموم لحظه هاتو بدون اووف شبیهه مادربزرگد حرف زدم😅

مرســــی امیدوارم توام خوش باشی 

من مال پنج سال قبلم بیخود از تو توقع داره قلبم 
من همش برام سواله چجوری اینجا باهم دوست میشن وهما تگ میکنن وتو خصوصی حرف میزنن من تاحالا نتونستم این ...

چرا؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
خب منم همینطوریم همش میگم من تنها میتونم راستش تا الانم به خیلی از خواسته هام رسیدم  واقعا تلا ...

هدفای بزرگش دارم نمیدونم با دلتنگی میتونم تلاشموبکنم ولی من مجبورم....اون نخاست..ازاردهنده ترین حس دنیاس...

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂