2733
2734
عنوان

کیا تو شهری ک زندگی میکنن غریبه ن؟؟و

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 66 پست

عزیزم غصه نخور عادت میکنی من تا یکماهه دیگه اسباب کشی دارم به سومین شهری که غریبم ولی دوستای خوبی پیدا کردم تو همین دوتا شهری که بودم با وجود اینکه از شهر خودم خیلی کوچکتر بودن  و با امکانات کمتر ولی خودمو وفق دادم منم اوایل خیلی برام سخت بود چون همش داشتم با شهری که توش بزرگ شده بودم مقایسه میکروم یجورایی دور خودم پیله کشیده بودم مردمش رو دوست نداشتم ایراد میگرفتم فرهنگ و عادت هاشون عجیب بود برام مدام غر میزدم ولی تصمیم گرفتم دوستشون داشته باشم الان دیگه از همه جای ایران دوستای خوبی دارم.فقط نباید به خودت سخت بگیری موفق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایین؟؟؟کدوم شهرین ؟؟منم جنوبم 

هرمزگانم گلم فعلا قشمم تا چندماه دیگه احتمالا برم بندر بازم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
هرمزگانم گلم فعلا قشمم تا چندماه دیگه احتمالا برم بندر بازم

اهان اونجاها که خوبه که کاشکی من اونجا بودم من یکی ازشهرهای کوچک زاهدانم 

خدایا کمکم کن لاغرشم شروع80  $فعلی۷۳.۲۰۰هدف۶۴💞💞

[QUOTE=90839964]کجایین؟؟؟کدوم شهرین ؟؟منم ج

من ۵ سال کنگان بودم نزدیک عسلویه الان جنوبشرقیم 😊 ولی من صابخونه خوبی داشتم برام اب میخرید گازم رو وصل میکرد ما اون زمان اب شیرین میخریدیم تو ۲۰ لیتریا یهدش بخیر چقد غر میزدم 😂