2733
2734
عنوان

به کی میشه گفت وضع مالیش خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هووووف خواهر اتیش زدی ب دلم😖😖😖 من دیگ افسرده شدم بااین وضع ی بچه هم خدا بهم دلش نمیاد بده اخه مگ ...

شما چند وقته اقدامی ؟ مشکلتون چیه ؟ من خاک تو سر رفتم ابن سینا دهنمونو سرویس کردن آی وی اف نمیکنن . هی ایرادای بنی اسرائیلی میارن تو کار 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
خدایی الان مالیات اینجا و اونجا رومقایسه کردی؟؟؟ اونجا حقوقشون ب دلاره و خیلی بیشتر ازون چیزی ک مال ...

واااا عزیزم تو المان حقوقشون چرا باید به دلار باشه اخه چرا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اونجا و اینجا نداره هر کشوری حقوق و مالیاتش بر اساس واحد پولی کشور خودش هست و مالیات هاشون بر اساس درامدشون واقعا بالا هست! و به صورت تصاعدی هست یعنی هرچقدر حقوقت بالاتر باشه مالیاتت هم بالاست! 

تازه تا یادم نرفته  میتونم بپرسم چرا اینهمه خشن هستی؟! یه کم اروم باش

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2728

وضع خوب به قناعت بستگی داره منکر گرونی بیش از حد نیستم    ما خودمون دوتومن در امدمون هست یک و خرده ای میدیم قسط با باقیش زندگی می کنیم  هیچ وقت هم  شکر خدا لنگ نموندیم خداروصدهزارمرتبه شکر برکتش زیاده    

تو فامیل داریم دومورد که تقریبا در امد ماهانه شون ده تومنه  هردو خونه ماشین دارن  یکیشون بی حساب کتاب خرج های الکی می کنه  اخر برج همیشه کم میاره

اما یکی دیگه  رو حساب کتابه ماشالله میوه خوب و گوشت وخوراکی های عالی    لباس ها هم همه گرون ولی اسراف نمی کنه  ولخرجی های بیش از حد نمی کنه  همیشه پس اندازی هم داره

التماس دعا
شما چند وقته اقدامی ؟ مشکلتون چیه ؟ من خاک تو سر رفتم ابن سینا دهنمونو سرویس کردن آی وی اف نمیکنن . ...

عزیزم من الان چن وقته پرونده تشکیل دادم مشکلم پلی کیستیکه بیشعورا ب منم گفتن اول باید ای یو ای ولی میدونم نتیجه نمیده چون هرکیو دیدم نتیجه نگرفته میگم میخام مستقیم برم ای وی اف حالانمیدونم چیکارمیکنن

فعلامنتظر ج آزمایش شوهرمم ببینم چی میگن باز

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2738
عزیزم من الان چن وقته پرونده تشکیل دادم مشکلم پلی کیستیکه بیشعورا ب منم گفتن اول باید ای یو ای ولی م ...

به ما اصن ای یو ای نگفتن . انقد وضعیت شوهرم داغون بود که دیگه خودشون نگفتن . خودمم پلی کیستیک دارم . حالا الان میگن کلسترولت 5 واحد بالاس سه هفته رژیم بگیر 😣😣😣😣

عزیزم من الان چن وقته پرونده تشکیل دادم مشکلم پلی کیستیکه بیشعورا ب منم گفتن اول باید ای یو ای ولی م ...

خدا کنه با ای یو ای نتیجه بگیری بهتره که هزینشم خیلی پایین تره

خدا کنه با ای یو ای نتیجه بگیری بهتره که هزینشم خیلی پایین تره

چشمم اب نمیخوزه هرکی بوده دیدم نتیجه نگرفته

عزیزم حتماهرچی میگن انجام بده عجله زیادم خوب نیس

خدایی نکرده بخای همینجور سریع بری ای وی اف شاید نگیره  ..میخان اول همه مشکلاتو برطرف کنن ک ای وی اف موفق داشته باشی انشالله

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢

من خودم دوماه بعداقدام باردارشدم.ازوقتی اقدام کردم تازمانی که باردارشدم وقتی میشنیدم که کسی حامله شده یک دفعه یه غم بزرگ تالاپی میشت تودلم خالی میشدم اصلا.براهمین الان میگم خدایابه حق همین ماه مبارک به حق دل پاک همه بچه هادامن همه زنای پاک روسبزکن واقعامادرشدن بهترین وبزرگترین اتفاقه برای یک زن.ولی دوستان شمادست ازتلاش برندارید.دخترخاله من بعداز17سال بچه دارشد.طوری شده بودکه بچه های خانواده ماروکه میدیدازحسرت میخواست بترکه .خداآخرباآی وی اف یه پسرداد.

2706