2733
2734
مرسی عزیزم متوجه شدم .یعنی کفرم در اومده بود. پس الان حنیف با برادراش ناتنی هستن؟ درسته؟

اره ارازو برادر بزرگه و.عاطفه خواهر برادر تنی هستن، اسم داداش بزرگه رو یادم رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم لعیا زنگنه کیه این وسط؟ و اون خانمه که تو پاساژ رفت پیش مهتاب اون کی بود؟ 

کلا فیلمو ندیدی هااا شیطون  لعیا زن سابق دایی اراز ایناست دایی ادم شری بوده زنه ولش میکنه بی خبر با بچش میره بچشم گویا بیمار بوده و فوت کرده حالا برگشته پیش داییه، لعیا هم بعد داییه ازدواج میکنه ولی الان شوهر نداره، اون خانمه هم.زن حنیفه یواشکی عقدش کرده بعد داذاش بزرگه حنیف و برد خاستگاری خواهرزنش ، حنیفم انقدر احترام داذاشه رو داره نگفت زن دارم بعد زنداداشه حنیفو با بچش تو.پاساژ دید ولی یه دروغ سر هم.کرد به زنداداشه گفت ولی داداش بزرگه فهمید دروغه بعدا باهاش بحث کرد گفت زنتو طلاق میدی بدون اینکه کسی بفهمه.و.میای خاستگاری خواهر زنم

چقدر سریال مسخره و چندشیه😩😩😩😩😩 من گذری چند دقیقشو دیدم اون نویسندس تو همه سریالاش همینجوریه😩😩😩😩😩😩

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
کلا فیلمو ندیدی هااا شیطون    لعیا زن سابق دایی اراز ایناست دایی ادم شری بوده زنه ولش میکن ...

مرسی عزیزم 🌷

خخخ بخدا همش رو دنبال کردم ولی هرچی من میدیدم فقط بحث سه دنگ مغازه بود دوقسمت ندیدم اینجوری شد خخخ

راستی حنیف یعنی الان بچه هم داره؟ 

2738