2737
2734
عنوان

رنگ چشم نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2021 بازدید | 39 پست
ببخشيد عزيزم رفتم . ولي چشم مامانم تيله اي هست در اصل سبز با رگه عسلي  هست .ولي گاهي ...

خواهش عزیزم ، این عکس پروفایلتون بچه خودتونه؟؟ چشماش همین رنگیه؟؟

و خدایی که به شدت کافیست😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چشمای دختر منم انگار یه قسمتش هتروکرومیاس میشه بگید چن ماهگی چشمای دخترتون همرنگ هم شد؟منم مثل ...

سلام دخترم کاملا یکدست شد، مثل اینکه تو نوزادی طبیعیه همچین چیزی، یکی دو ماه بعدش برطرف شد کاملا

سلام دخترم کاملا یکدست شد، مثل اینکه تو نوزادی طبیعیه همچین چیزی، یکی دو ماه بعدش برطرف شد کاملا

واقعا باورم نمیشه که جوابمو دادین..خدا بهت خیر بده و عاقبت دخترت بخیر باشه الهی.یعنی من اینقد نذر کردم برای چشماش‌.مرسی که امیدوارم کردی.من تازه دخترم ۵ ماهش شده چند بار دکتر بردم گفت تا دوسالگی درست میشه ولی شما هم دعا کنید که زودتر همرنگ بشن و خیال منم راحت بشه.بازم ازتون ممنونم خیلییی

واقعا باورم نمیشه که جوابمو دادین..خدا بهت خیر بده و عاقبت دخترت بخیر باشه الهی.یعنی من اینقد نذر کر ...

خواهش میکنم عزیزم ، اره مطمعن باشین درست میشه ان شالله، من ک دخترم کامل نصف چشمش بود ولی برطرف شد کامل ، قبل یک‌سالگی برطرف میشه 

2738