2733
2734
عنوان

عفونت معده و راهنمایی و درد و دل😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 62 پست
جواب ابلهان خاموشییییییییییییی  ای وای باید برم شلوارمو عوض کنم جرشششششششش دادیییییییییی

باشه باشه دختر  خوب این مدل جواب دادنا اقتضای سنته .اییینهمه راهنمایی و کمک اخرش ..خیلی جالبه ...این مدلیشو ندیده بودم!!!!!! مقصرم نیستی حالت خرابه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
باشه باشه دختر  خوب این مدل جواب دادنا اقتضای سنته .اییینهمه راهنمایی و کمک اخرش ..خیلی جالبه . ...

خودت خرابش کردی وگرنه من تشکر مو قبلش کرده بودم جواب بی تربیت با بیتربیتی و با ادبی و با ادبی دادم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت خرابش کردی وگرنه من تشکر مو قبلش کرده بودم جواب بی تربیت با بیتربیتی و با ادبی و با ادبی دادم&n ...

این دوتا کامنت اخرم :(سردرگمی شما برای معدت نیست...چون سوالات تکراری و جواباام تکراریه...مشکل اصلیتو باید با مشاورو روان درمانی درست کنی ایشالله که بهتر میشی......)

اینم اون یکیش: 

(!!! کسی بد حرف نزد شما خودت بد برداشت میکنی ....شما اصصصلا کامنتارو نمیخونی ...مشکل فقط معدت نیست ...)

کجاش بی تربیتی داشت؟؟؟؟؟؟؟ک تو اون تاپیکتم ک توهین کردی گفتم یعنی باید برای اضطرابو استرست بری مشاورو روانشناس اما معلوم نیست چجوری میخونی چجوری برداشت میکنی !!!!!!؟؟؟

و حتتما کامنت خودتم بخون ببین کی حرف زشت زد ...اما الان میگم مقصر نیستی حالت  خرابه ...حالا دوست داری باز بگو پاچه و هری و ووو...اینارو فقط کپی کردم حالت خوب شد بخونی 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه