2726
عنوان

چند وقت بعد از زایمانتون..

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 23 پست
درد هم داشتی؟ من یک ماه از زایمانم گذشته باورم نمیشه پریود شده باشم  فکر کردم تا شش ماه راحتم ...

اره هم درد داشتم هم خون ريزيم شديد و فجيح بود همه يك جور نيستن بدنا و واكنشاشون باهم متفاوته

من یک ماه از زایمانم نگذشته بود هنوز لک بینی داشتم یهو خونریزیم زیاد شد قشنگ تا هفت روز مثل پریود بو ...

خیلی مزخرفه منم خیلی درد دارم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره هم درد داشتم هم خون ريزيم شديد و فجيح بود همه يك جور نيستن بدنا و واكنشاشون باهم متفاوته

زایمانتون طبیعی بود؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
عزیزم من ازهمون ماه اول پری شدم...ولی بعد زایمان لکه و خونریزی تا چهل روز طبیعیه...فک نکنم پری باشه. ...

ممنون بخاطر کامنت عزیز دلم 

منم اکه داشتم تا چند وقت پیش ولی قطع شده بود راحله جون ولی دیشب دلدرد های پریودی اومد سراغم و پریود شدم

الانم پریودم 

انقدر احساس ضعف میکنم این یک ماه همش خونریزی و شیردهی و شب نخوابی و ... 

ولی خداروشکر میکنم و خیلی راضیم بخاطر اینکه مامان شدم😁 

میفهمتت عزیزم....بازم شبا نمیخوابه؟دلدرد داره؟

فدات

میخوابید از اول عزیزم .. دلدرد نه نداره 

خداروشکر گریه هم نمیکنه ..

ولی اون دو سه روز که خودم مسموم شده بودم خیلی اذیت شد چون میترسیدم از خودم مریضی بگیره با ترس و لرز بهش شیر میدادم

میفهمتت عزیزم....بازم شبا نمیخوابه؟دلدرد داره؟

راحله جان یه کاربر به تاپیکم حمله کرده قفل میکنم به شمارم‌ پیام بده عزیزمببخش😘😘😍😍