2726
عنوان

به نظرتون اگه به مراسم نرسم خيلي بد ميشه؟؟؟🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 22 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا چ جوري نفهميدن؟؟!😶

خدابیامرز نوه زیاد داشت من به چشم نمیومدم 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2728
بگوبلیط گیرم نیامدیادیگه امتحان عملی داشتم یک چیزی بگونمیشه زحمت یک ترمتاهدربدی که عزیزم اگه فوت کرد ...

اره ديگه بايد يه كاريش بكنم خودم متاسفانه خيلي عذاب وجدان دارم اخه چند وقت پيش پدرم عمل داشتن كه بچه هاي همين خالم و خود خالم كليييي زحمت كشيدن و پسرش حتي شب بالا سر پدر من موند

مادرم هم كه تصادف كرده بود بازم خالم و بچه هاش خيلي كمك كردن واسع همين خودم خيلي حس بدي دارم الان 

اره ديگه بايد يه كاريش بكنم خودم متاسفانه خيلي عذاب وجدان دارم اخه چند وقت پيش پدرم عمل داشتن كه بچه ...

چون خیلی باهاتون رابطه دارن ناراحت میشن ولی الان زنگ بزن به حالت بگو حالش چطوره؟ و دلم میخواد اونجا باشم ولی فلان روز امتحان دارم که خدایی نکرده اگه فوت شد نرفتی بدونن امتحان داشتی و نشد که بری

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.