عنوان

عفونت ادراری برگشت پذیر و سرطان مثانه

| مشاهده متن کامل بحث + 7116 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عززم بنظرم عفونت ادراری داری. شما مدام باید آب بخوری.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

منه بدخت که ۳ سال عفونت واژن دارم خوب نمیشه هرررر کاری کردم انواع داروها انواع قرصها انواع داروهای گیاهی عنبرنسارا عسل همش بی فایده بود...زخم دهانه رحم دارم هررر دکتری میرم میگن فریز نمیخاد دارو میدن هر چی التماسشون میکنم که دیگه دارو ندین هیچ کس گوش نمیده سه سال ترشح سبز دارم خستم کلافم

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
آره مگه ج آزتو ب دکتر نشون ندادی؟ التهاب مثانه بخاطر همون عفونته منم داشتم

عزیزم سلام میدونم تاپیک برای قبله شما برا التهابتون کاری کردید ؟خوب شدید تروخدا بگید ؟؟

برای خوشبخیتم صلوات مهمونم می کنید دوست عزیز❤
بچه ها خوبه که آزمایش شماگفته عفونت دارین من رفتم آزمایش نوشته سالم ولی سوزش ادرار دیوونم کرده!!!! ...

سلام عزیزم میونم پست این تاپیک برا سالها قبله تروخدا چیکارکردی؟ خوب شدی ؟؟؟عفونت و سوزش ادرارتونو میگم اگه اره میشه بگی چیکارکردی؟

برای خوشبخیتم صلوات مهمونم می کنید دوست عزیز❤