2737
2734
عنوان

تاپیک امیر۱۳۵۱ که شوهرش نمیذاشت کارتون ببینه چرا تتیل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 40 پست
ای ننهههههه قشنگ این صحنه ها برام آشناس تازه میخنده به منم نگاه میکنه

چندباري اونجابودم به خالم گفتم بااين مشنگ چطوري موندي (دورازجون شما)چون من رو خواب خيلي حساسم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
لابد زیاد تلفن شخصی استفاده کردین😂

منکه شاید نهایت یکی دوبار

ولی کلا اوضاع جالبه

خودمون میگیم چندوقت دگ باید دسشویی هم بریم مسجد سرکوچه😀

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه شاید نهایت یکی دوبار ولی کلا اوضاع جالبه خودمون میگیم چندوقت دگ باید دسشویی هم بریم مسجد سرکو ...

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2731
   چندباري اونجابودم به خالم گفتم بااين مشنگ چطوري موندي (دورازجون شما)چون من رو خواب ...

😀😀😀😀😂🤣 اهان اون شاید کارتون ساعت ۷ را میبینه 

همسرم سانس ۹ را میبینه 

باورت نمیشه بعضی وقتا لباسش پوشیده اماده وایستاده جلو تی وی داره کارتون میبینه تا تموم شه بعد بره بیرون

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
نمیشه خلی تابلوئه مثلا من مدیرشونم بیان بالاسرم با نی نی سایت روبرو بشن دیگه دوزار احترام بهم نمیذار ...

مدام گوشي تو دستت باشه كه بدتره   ميزتو جوري بزارنبينن 

😀😀😀😀😂🤣 اهان اون شاید کارتون ساعت ۷ را میبینه  همسرم سانس ۹ را میبینه  باورت نمیشه ...

2738
براش سگهای نگهبانو بگیر خیلی مهیجه من با پسرم نگاه میکنم😂😂😂😂

براش شبکه پویا را میدارم 😀